با وجود خوش بینی بازار، Nio در روز چهارشنبه ثابت است

سازندگان خودروهای برقی چینی روز سه شنبه قبل از گزارش کلیدی تحویل در ماه آگوست در روز پنجشنبه، دچار اختلاف نظر شدند. در حالی که Nio بالاتر بسته شد، نمی توان همین را برای XPeng (NYSE:XPEV) و Li Auto (NASDAQ:LI) گفت که به ترتیب 1.35% و 1.06% در طول جلسه کاهش یافتند. بیشتر آنها پیش‌بینی می‌کنند که تحویل کمتر از حد معمول باشد زیرا چین همچنان با قرنطینه‌ها، مشکلات زنجیره تامین و حتی خشکسالی در اوایل ماه مقابله می‌کند. دویچه بانک در یادداشت دیروز خود اشاره کرد که پیش بینی می کند سطح تولید و تحویل اواخر امسال به حالت عادی بازگردد.

پیش بینی سهام NIO

با اخبار سهام داغ همراه باشید!


پیش از گزارش تحویل روز پنجشنبه، وارن بافت سهام خود را در BYD، رهبر خودروهای برقی چین، کاهش داد. بسیاری در اوایل ماه بر این باور بودند که بافت کل سهام خود را به دلیل فروش یک موقعیت مشابه در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ می‌فروشد. بر اساس یک پرونده در بورس هنگ کنگ، بافت تنها حدود 1 درصد از سهام خود را فروخت و هنوز حدود 219 میلیون سهم دارد.


به روز رسانی: قیمت سهام Nio عمدتاً در روز چهارشنبه ثابت بوده است، حتی زمانی که نزدک در ابتدای جلسه جهش کرد. یک ساعت پس از جلسه عادی، NIO با نیم درصد کاهش به 19.75 دلار رسیده است، در حالی که Nasdaq بیش از 0.3 درصد افزایش یافته است. دویچه بانک کاهش قیمت هدف NIO از 45 دلار به 39 دلار در روز دوشنبه هنوز به احساسات پیش از درآمد کمک نمی کند. در ابتدا تخمین زده می‌شد که در اواسط آگوست منتشر شود، NIO اکنون قرار است درآمدهای سه ماهه دوم را در 7 سپتامبر ارائه کند.

بخوانید:  جانبداری. خطر. اهداف. چرا. شیفته؟ ویدیوی آخر هفته معاملات فارکس.

  • NYSE:NIO در جلسه معاملاتی روز سه شنبه 0.10 درصد افزایش یافت.
  • سازندگان خودروهای برقی چینی در حال آماده شدن برای گزارش تحویل ماه اوت در روز پنجشنبه هستند.
  • وارن بافت سهام خود در BYD را قبل از گزارش تحویل کاهش می دهد.

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nio-stock-news-nio-inc-closes-higher-despite-markets-extending-losing-streak-202208311102

سهام NIO

NYSE: سرمایه گذاران NIO روز دوشنبه از کاهش قیمت از سوی دویچه بانک شانه خالی کردند و علیرغم ادامه ریزش بازارها موفق شدند Nio را بالاتر ببرند. در روز سه شنبه، سهام Nio 0.10 درصد افزایش یافت و جلسه معاملاتی را در 19.83 دلار به پایان رساند. سهام در روز سه‌شنبه روند کاهشی خود را ادامه دادند زیرا هر سه شاخص اصلی بار دیگر کاهش یافتند. این حرکت پایین‌تر پس از آن صورت گرفت که یک گزارش فرصت‌های شغلی بهتر از حد انتظار نشان داد که اقتصاد ایالات متحده همچنان قوی‌تر از آن چیزی است که اکثر تصور می‌کنند. در مجموع، داوجونز 308 واحد کاهش یافت، S&P 500 1.10 درصد سقوط کرد و NASDAQ 1.12 درصد در طول جلسه سقوط کرد.