با نزدیک شدن متوسط ​​شاخص USD به شمال، XAG/USD به زیر 24.00 دلار تثبیت می شود

پاسخ‌های متمایز به دستورالعمل‌های نرخ بهره فدرال رزرو (فدرال رزرو) شاخص دلار را ساکت نگه داشته است. خیابان امیدوار است که چشم انداز تیره اقتصادی ایالات متحده ممکن است فدرال رزرو را مجبور کند که موضع خود را به تنها یک افزایش نرخ بهره در سال جاری تغییر دهد. شرایط بازار کار ایالات متحده گرما را کاهش داده است زیرا ادعاهای بیکاری هفتگی به طور مداوم در حال افزایش است و نرخ بیکاری به 3.8٪ رسیده است.

معاملات آتی S&P500 دارای زیان های انتقالی در آسیا به جلسه اروپا است. حال و هوای محتاطانه بازار در حوزه FX مشاهده شده است زیرا بازارهای ایالات متحده پس از پایان هفته طولانی باز خواهند شد. شاخص دلار آمریکا (DXY) با موانع اسمی در حدود 102.60 مواجه شده است، اما حرکت صعودی هنوز محو نشده است. بازدهی خزانه داری ایالات متحده نیز انعطاف پذیری را نشان می دهد. بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به شدت به بالای 3.8 درصد رسیده است.

همچنین، شاخص قدرت نسبی (RSI) (14) در محدوده 40.00-60.00 در نوسان است و عملکرد ضعیفی را به تصویر می کشد.

نمودار چهار ساعته نقره ای

قیمت نقره هنگام تلاش برای صعود به الگوی نمودار کانال صعودی در حدود 24.24 دلار در مقیاس چهار ساعته با فشار فروش مواجه شده است. فلز سفید در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 200 دوره ای (EMA) در حدود 23.90 دلار شناور است که نشان دهنده کاهش محض در نوسانات است.

بخوانید:  شاخص قیمت مصرف کننده روسیه (MoM) کمتر از پیش بینی ها (1%) در دسامبر: واقعی (0.78%)


منبع: https://www.fxstreet.com/news/silver-price-forecast-xag-usd-stabilizes-below-2400-as-usd-index-approaches-north-moderately-202306200614

قیمت نقره (XAU/USD) حراج خود را به زیر حمایت حیاتی 24.00 دلار در اوایل جلسه اروپا تغییر داده است. فلز سفید در بحبوحه غیبت شاخص های اقتصادی بالقوه در این هفته، حرکت نزولی ثابتی را نشان داده است.

Austan Goolsebee، رئیس بانک فدرال رزرو شیکاگو اظهار داشت که داده های متناقضی در مورد اینکه آیا ما خیلی داغ هستیم یا اینکه آیا به اندازه کافی انجام داده ایم وجود دارد. وی افزود: بازار کار بسیار داغ است اما ساعات کاری در حال کاهش است.

تحلیل تکنیکال نقره


اشتراک گذاری:

  • قیمت نقره زیر 24.00 دلار تثبیت می شود زیرا شاخص USD همچنان بالاست.
  • حال و هوای محتاطانه بازار در حوزه FX مشاهده شده است زیرا بازارهای ایالات متحده پس از پایان هفته طولانی باز خواهند شد.
  • پاسخ‌های متمایز به دستورالعمل‌های نرخ بهره فدرال رزرو، شاخص دلار را ساکت نگه داشته است.