با نزدیک شدن به مذاکرات مربوط به فروش خرده فروشی و سقف بدهی ایالات متحده، USD/CHF به پایین ترین حد روزانه نزدیک به 0.8950 کاهش یافت.

USD/CHF نزدیک به 0.8950 تحت فشار باقی می‌ماند و ضررهای جزئی را نشان می‌دهد در حالی که از بالاترین سطح روزانه طی یک روند نزولی دو روزه تا اوایل سه‌شنبه معکوس می‌شود. با انجام این کار، جفت فرانک سوئیس (CHF) عملکرد ضعیف دلار آمریکا را در میان حال و هوای محتاطانه بازار قبل از داده‌ها و رویدادهای کلیدی تشویق می‌کند.

با این حال، سیاستگذاران فدرال رزرو علیرغم پیشنهاد نکردن افزایش نرخ بیشتر، که به نوبه خود کفی کمتر از USD/CHF می‌کند، عمدتاً تندرو باقی می‌مانند. در روز دوشنبه، سیگنال‌های فدرال رزرو (فدرال رزرو) عمدتاً خوش‌بینانه بوده است، زیرا رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا، روز دوشنبه به CNBC گفت که هنوز فاصله زیادی برای افزایش نرخ تورم وجود دارد و افزود که ممکن است مجبور شوند نرخ‌ها را افزایش دهند. رویترز گزارش داد. برعکس، آستن گولسبی، رئیس بانک فدرال رزرو شیکاگو در مصاحبه ای با CNBC در روز دوشنبه گفت که تأثیرات زیادی از افزایش نرخ بهره هنوز در راه است. علاوه بر این، نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، بیان کرد که این نشان می دهد که فدرال رزرو راه درازی برای رساندن تورم به 2.0 درصد در پیش دارد.

با این حال، شاخص دلار آمریکا (DXY) به دلیل دفاع از عقب نشینی شروع هفته از بالاترین سطح ماهانه، به 102.40 کاهش می یابد. با این حال، سنج دلار در برابر شش ارز اصلی بار داده‌های نرم‌تر ایالات متحده و نظرات مختلط فدرال رزرو (فدرال رزرو) را تحمل می‌کند، حتی در شرایطی که چالش‌ها برای احساسات یک کف را زیر DXY قرار داده است.

بخوانید:  دستگاه چیلر اسکرال 9 5 تن هیمورا کار خنک سازی تجهیزات و محیط را برعهده دارد.-بتا تهویه

در ادامه، فروش خرده فروشی ایالات متحده در ماه آوریل، که انتظار می رود در ماه آوریل 0.7٪ در مقابل -0.6٪ قبل باشد، اولین موردی است که معامله گران USD/CHF را قبل از مذاکرات کلیدی سقف بدهی ایالات متحده سرگرم می کند. اگر سیاستگذاران ایالات متحده یک شگفتی مثبت به بازارها ارائه دهند، نمی توان احتمال افت دلار را رد کرد.

تحلیل تکنیکال

شاخص تولید روز دوشنبه NY Empire State برای ماه مه بیشترین کاهش را از آوریل 2020 به ثبت رساند و در ماه می به 31.8- رسید. همین امر به سیگنال‌های کاهش‌دهنده اعداد تورم ایالات متحده که در هفته گذشته چشمک زد، می‌پیوندد، و همچنین افزایش شدید فدرال رزرو (فدرال رزرو) را توجیه می‌کند تا بر دلار آمریکا و قیمت USD/CHF تاثیر بگذارد.


اشتراک گذاری:

  • USD/CHF از بالاترین سطح روزانه عقب نشینی می کند، پس از معکوس شدن از بالاترین سطح دو هفته ای روز قبل، حالت تدافعی باقی می ماند.
  • در حالی که معامله گران منتظر مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده، داده های خرده فروشی هستند، احساسات بازار کند می شود.
  • اخیراً داده‌های ضعیف ایالات متحده، Fedspeak مختلط به نفع خریداران فرانک سوئیس است.

علیرغم برگشت از خط مقاومت نزولی یک ماهه، در حدود 0.8985 تا زمان انتشار، نزولی کوتاه مدت جفت USD/CHF مبهم باقی می ماند، مگر اینکه خط حمایت افزایشی یک هفته ای، نزدیک به 0.8920 توسط مطبوعات را بشکند. زمان.

در صفحه ای دیگر، کاخ سفید از ملاقات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و کوین مک کارتی، رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان برای غلبه بر نکول احتمالی ایالات متحده خبر داد. پیش از این رویداد، سیاستگذاران ایالات متحده تا حدودی نسبت به تمدید سقف بدهی قبل از انقضای ژوئن خوشبین هستند، که به نوبه خود بر USD/CHF تاثیر گذاشت. با این حال، به نظر می رسد آخرین اظهارات کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده، که گفته است: «فکر نمی کنم ما در موقعیت خوبی هستیم»، به نفع دلار آمریکا باشد، زیرا ترس از بن بست در مورد تمدید سقف بدهی ایالات متحده وجود دارد، زیرا ممکن است جمهوری خواهان باقی بمانند. به خواسته آنها

بخوانید:  رالی AUD/USD از 0.6210 به زیر 0.6380 رسید

در میان این نمایش‌ها، S&P 500 Futures حتی با بسته شدن وال‌استریت مثبت و بازدهی‌ها تحت فشار باقی می‌ماند، زیان ملایمی را چاپ می‌کند، که به نوبه خود بلاتکلیفی بازار را نشان می‌دهد و منتظر داده‌ها/رویدادهای مهم برای مسیرهای روشن است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-chf-fades-bounce-off-intraday-low-near-08950-as-us-retail-sales-debt-ceiling-negotiations-loom-202305160248