با شروع جلسه NA، AUD قوی ترین و NZD ضعیف ترین است

AUDNZD بزرگترین حرکت امروزی است

با نگاهی به AUDNZD (بزرگترین محرک امروز با افزایش تقریباً 1 درصدی)، قیمت بین 100 تا 200 ساعت MA برای بخشی از جلسه آسیا-اقیانوسیه معامله شد، قبل از اینکه به سمت صعود حرکت کند و با روی آوردن فروشندگان به خریداران، حرکت صعودی پیدا کند. (خط سبز را در نمودار زیر ببینید).

با شروع جلسه آمریکای شمالی، AUD قوی ترین و NZD ضعیف ترین است.

AUDUSD از NZDUSD پایین‌تر در جلسه آسیا-اقیانوسیه پیروی کرد، اما پس از آن خریداران حمایتی را در مقایسه با MA 100 روزه خود در نزدیکی 0.6660 پیدا کرد و بالاتر رفت، در حالی که NZDUSD به حرکت خود به سمت نزول ادامه داد (نشان داده نشده است، اما باور کنید).

بازده 10 ساله اروپا کمتر است


منبع: https://www.forexlive.com/technical-analysis/the-aud-is-the-strongest-and-the-nzd-is-the-weakest-as-the-na-session-begins-20221221/

جفت AUDNZD هفته گذشته قبل از شروع بازگشت به سمت صعودی در چند روز گذشته به پایین ترین سطح سال در 1.0695 (و پایین ترین سطح از 8 دسامبر 2021) معامله شد. بازگشت به بالای MA ساعتی اولین قدم حداقل در کوتاه مدت است (اگر قیمت بتواند بالاتر از آن بماند).

در بریتانیا، CBI متوجه شد که فروش به 11 افزایش یافت که کاهش شدید ماه گذشته را که باعث شد شاخص از 18 به -19 تغییر کند، معکوس کرد. انتظارات برای -24 بود. این به افزایش GBPUSD در چند ساعت گذشته کمک کرده است، اما GBPUSD همچنان در روز پایین تر است. PS قیمت از MA 200 روزه در نزدیکی 1.20849 جهش کرد. این داستان خرید شیب است. در بالاترین سطح امروز، این جفت در 100 ساعت MA (که داستان فروش رالی است) متوقف شد. خط روکش سبز پایین را در نمودار زیر و خط سقوط آبی را ببینید.

بخوانید:  Bostic فدرال رزرو: من آماده هستم تا در جلسه دسامبر از افزایش 75 bps فاصله بگیرم

GBPUSD بین MA 200 روزه و MA 100 ساعته معامله می شود

در پیش‌بازار سهام آمریکا، شاخص‌های اصلی برای دومین روز متوالی صعودی هستند. دیروز برای یک روز رگه های باخت با افزایش اندک شکسته شد:

قوی ترین تا ضعیف ترین ارزهای اصلی

در بازار بدهی ایالات متحده، بازده در کوتاه‌مدت پایین‌تر است و سود طولانی‌تر کمتر تحت تأثیر قرار می‌گیرد.