با توجه به تظاهرات‌ها، وضعیت بعدی برای شیکل اسرائیل چیست؟

استراتژی های معاملاتی فارکس برای جفت USD/ILS: نکات و تحلیل

در این زمان، IMO، در حالی که USD/ILS معامله می‌کند، مهم است که در صدر اخبار اساسی بماند زیرا ممکن است بر بازار تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، دنبال کردن آنچه که با آرای بعدی در مورد این اصلاح احتمالی اتفاق می افتد. باید 3 قرائت در کنست – مجلس نمایندگان اسرائیل – بگذرد و اولین قرائت را تصویب کرد. با فرض اینکه گذراندن قرائت بعدی به افزایش ارزش دلار در برابر شکل کمک می کند، این موردی است که اخبار زیر می تواند به معامله گر فنی نیز کمک کند.. مثال دیگر پیروی از بانک مرکزی اسرائیل است که ممکن است به شدت به منظور تقویت شیکل، شیکل خریداری کند، که ممکن است منجر به کاهش ارزش جفت ارز فارکس شود.

بنابراین، ظاهراً در طول جلسه استماع در مورد بودجه دولتی بعدی، امیر یارون، رئیس بانک اسرائیل، با هشدار دادن به این که یک بحران اقتصادی می‌تواند از ناکجاآباد بیرون بیاید، یک بمب حقیقت جدی پرتاب کرد. این خبر در زمانی منتشر می‌شود که بسیاری از مردم نگرانی‌های جدی در مورد پیامدهای اقتصادی بالقوه، و تضعیف شیکل در برابر دلار آمریکا و سایر ارزهای اصلی به دلیل بازنگری سیستم قضایی دولت دارند. به علاوه، همین چند روز پیش، بانک مرکزی


منبع: https://www.forexlive.com/technical-analysis/whats-next-for-the-israeli-shekel-in-light-of-the-protests-20230226/

همانطور که ویدئوی تحلیل تکنیکال USDILS نشان می دهد، توصیه می شود (حتی برای خرید و دارندگان و غیر تاجران) ساختن خرید به صورت افزایشی و با پیش بینی کاهش بیشتر قیمت ها، مقداری سرمایه ذخیره کنید. AKA برای میانگین قیمت ورودی پایین تر. روشی که ممکن است به کاهش ریسک و به حداکثر رساندن پاداش کمک کند، روشی است که از نوسانات قیمت در طول جاده استفاده می کند و سود و زیان جزئی را به طور میانگین محاسبه می کند.

نتیجه گیری: USD در مقابل Shekel قوی است و روی ورودی ها تمرکز کنید

حداقل می توان گفت همه اینها کمی روی ارز اسرائیل سنگینی می کند. جفت USDILS نسبت به پایین ترین سطح خود در تابستان، 17.5 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل فنی USDILS در بازه زمانی هفتگی