بازار کریپتو به زمان خود می رسد

طی چند هفته گذشته، Santiment شاهد کاهش سرعت فعالیت نهنگ های بیت کوین بوده است. همچنین در میان آدرس‌های متوسطی که بین 10 تا 100 بیت کوین کنترل می‌کنند، فعالیت کاهش یافته است.

بیت کوین طی 24 ساعت گذشته با 0.25 درصد کاهش به 23.4 هزار دلار رسیده است. ارزش کل بازار کریپتو با 0.3 درصد کاهش به 1.07 تریلیون دلار رسیده است. این کاهش جزئی با وجود بازگشت مجدد شاخص های سهام جهانی اتفاق افتاد. بازار کریپتو از ابتدای روز شاهد تغییرات اندکی بوده است که نشان دهنده نگرش انتظار و دید است.

طبق گزارش IntoTheBlock، 39 درصد از کل عرضه اتریوم بر روی ترازنامه تعداد محدودی آدرس متمرکز شده است. این به شدت در تضاد با بیت کوین است، جایی که نهنگ ها بیش از 11 درصد از کل را تشکیل نمی دهند.

بحران جاری ارزهای دیجیتال و مقررات سختگیرانه تر هیچ تأثیری بر علاقه به دارایی های دیجیتال نداشته است. طبق اطلاعات Morning Consult، 20٪ از بزرگسالان ایالات متحده (بیش از 50 میلیون نفر) دارای ارزهای دیجیتال هستند.

این مقاله توسط FxProالکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر ارشد بازار.


منبع: https://www.forexlive.com/Education/the-crypto-market-bides-its-time-20230228/

طبق گزارش CoinShares، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هفته گذشته 2 میلیون دلار کاهش یافت که سومین هفته متوالی کاهش بود. سرمایه گذاری در بیت کوین 12 میلیون دلار و اتریوم 0.2 میلیون دلار کاهش یافت. سرمایه‌گذاری در صندوق‌هایی که به بیت‌کوین اجازه خرید کوتاه‌مدت را می‌دهند، ۱۰ میلیون دلار افزایش یافت.

Michaël van de Poppe، بنیانگذار پلتفرم Eight، همچنان صعودی است و می‌گوید که مرحله نزولی به پایان رسیده است و بیت‌کوین در آستانه شکستن است.

تصویر فنی کوتاه مدت برای بیت کوین صعودی است، با قیمت بالاتر از میانگین 50 روزه و نزدیک به بالاترین سطح محلی اواخر ژانویه. روند صعودی 50 روزه اتریوم دو بار به عنوان پشتیبانی در ماه فوریه عمل کرد. مقاومت از اکتبر گذشته در سطح 1700 باقی مانده است. ETHUSD از اینجا به فروش می رسد.