بازارها هفته را با خوش بینی آغاز می کنند

ادغام طولانی مدت 4 ماهه Dogecoin سرمایه گذاران را دور می کند مگر اینکه DOGE این سطح را پس بگیرد.


وال استریت از جایی که شاخص‌های اروپایی خارج شده بودند، رشد کرد و پیشرفت قابل‌توجهی را ثبت کرد، که تقاضا برای دلار آمریکا را تضعیف کرد. بازده اوراق خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و بازده اوراق 10 ساله خزانه داری تقریباً 15 واحد در ثانیه کاهش یافت.

طلا اوج گرفت و با 1700 دلار در هر اونس معاشقه می کند، در حالی که قیمت نفت خام نیز افزایش یافته است. WTI در حال حاضر حدود 83.50 دلار در هر بشکه معامله می شود.

بازده اوراق قرضه دولتی به شدت پایین تر بود، اما قبل از بسته شدن از پایین ترین سطح روزانه خود خارج شد.

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/forex-today-markets-start-the-week-with-optimism-202210031938

بازارهای مالی با وجود نگرانی های مداوم رکود، با خوش بینی معامله کردند. آشفتگی سیاسی و مالی در انگلستان همچنان واکنش‌های نوسان بازار را برانگیخته و پیشتاز است. دولت بریتانیا یک کاهش مالیات بالقوه 45 درصدی بر درآمد را ارائه کرد، اما کواسی کوارتنگ، وزیر دارایی بریتانیا بعداً گفت که آنها این ایده را کنار می گذارند. این اعلامیه زیربنای GBP/USD بود که روز را در نزدیکی بالاترین نرخ 1.1333 در روز به پایان رساند. به دنبال اخبار بریتانیا، شاخص‌های اروپایی به ضررهای اولیه برگشتند و در رنگ سبز قرار گرفتند.

دلار آمریکا تلاش کرد تا پیش از افتتاحیه ایالات متحده پیشرفت کند، اما داده های محلی ضعیف آن را در مسیر نزولی قرار داد. PMI تولید ISM در ماه سپتامبر به 50.9 کاهش یافت و به سختی در قلمرو توسعه یافتگی باقی ماند.

در نهایت، دلار در برابر رقبای امن خود پیشرفت های نابرابر داشت، به طوری که USD/CHF اکنون با 0.9930 و USD/JPY با 144.75 معامله می شود.

جفت AUD/USD آستانه 0.6500 را دوباره به دست آورد. بانک رزرو استرالیا تصمیم سیاست پولی. USD/CAD نزدیک به پایین ترین حد روزانه خود در حدود 1.3630 است.

آنچه باید در روز سه شنبه 4 اکتبر رعایت کنید:

دلار در ابتدای هفته روند کاهشی خود را از سر گرفت و روز دوشنبه را با زیان در سراسر FX به پایان رساند. جفت ارز EUR/USD توانست پیشرفت متوسطی را ثبت کند و در حدود 0.9820 قرار گرفت و ارز مشترک در بین بدترین عملکردها در برابر دلار آمریکا قرار گرفت. شاخص‌های PMI تولید جهانی S&P با بازنگری نزولی بر یورو تأثیر گذاشت.