اگر USD/JPY سقوط کند، خرس‌هایی که در شرف جهش هستند

با این حال، قیمت می تواند به همان اندازه به زیر سطح حمایت خط روند خزیده و تقاضا را در حدود 141.25 برآورده کند و قبل از فروش به آنجا برسد. در هر دو سناریو، گاوهای USD/JPY باید تسلیم شوند که با توجه به ترس از مداخله بانک ژاپن، یک سناریوی ممکن است:

ما نگران هستیم که حرکت بالای 145 USDJPY، مداخله FX را وادار کند، که با توجه به شاخص قیمت مصرف کننده آتی (به خصوص اگر قوی تر باشد) احتمال بیشتری دارد. این می تواند کشش موقت USD را ایجاد کند. تحلیلگران TD Securities توضیح می‌دهند که با این وجود، دلار در کلاس بهترین است و ما به دنبال انباشته شدن در کاهش هستیم.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/eur-jpy-price-analysis-bears-about-to-bounce-should-usd-jpy-sink-202210101942

نمودار EUR/JPY M15

در حالی که این به هیچ وجه یک گواهی نیست، قیمت در حال تشکیل یک سری از تشکیلات تاپی بر اساس فلش های بالای قله ها است. این نشان می دهد که اصلاح در حال کاهش است و احتمالاً ادامه روند نزولی قریب الوقوع است. با توجه به اصلاح سنگ زنی، چشم انداز فروش شدید زیر 141.20 برای تست زیر 141 برای روزهای آینده وجود دارد.

EUR/JPY، همانطور که تحلیل زیر نشان خواهد داد، می تواند در آستانه حرکت قابل توجهی به سمت نزول باشد. قیمت از ابتدای ماه در یک روند نزولی گسترده بوده است و در صورتی که اصلاح به شرح زیر کاهش یابد، ممکن است چیزهای بیشتری از خرس‌ها حاصل شود:

نمودار H1 EUR/JPY

  • گاوهای EUR/JPY ممکن است در اصلاح نرم اخیر به تسلیم نزدیک شوند.
  • خرس ها برای آزمایش زیر 141.00 یک ضربه را هدف قرار داده اند.