اگر سر شما اینجا نمی چرخد، توجه نمی کنید

تجارت چیست؟ من می توانم به چند مورد فکر کنم اما در چنین زمانی آیا واقعاً نیاز به معامله دارید؟

در یک ساعت گذشته، یک پیشنهاد مجدد برای نفت نیز وجود داشت که 3 دلار صعود کرد.

این چیزهای زیادی برای باز کردن است و ما هنوز در تلاشیم تا بفهمیم با بسیج روسیه چه اتفاقی می‌افتد.

من می توانم برای هر یک از اینها به عنوان معامله بزرگ بعدی موردی را مطرح کنم:

  1. رکود
  2. نشست آرام
  3. دستکاری FX/بازار افزایشی دلار
  4. چیزی در سیستم مالی شکسته است
  5. بحران انرژی/کالاها
  6. تورم سرسخت

با توجه به اینکه فدرال‌رزرو افزایش شدیدی را ارائه کرد، پس چرا پایان طولانی منحنی به‌طور قطعی افزایش یافت؟ وارونگی عمیق تر قطعاً با موضع تهاجمی تر فدرال رزرو و پیامدهای بالقوه برای اقتصاد واقعی سازگار است. این کاهش نرخ ها تا حدودی غیر منطقی است. خواندن ما دوگانه است. اولاً، بازار تشدید جنگ پوتین با اوکراین و غرب را در زمان واقعی مبادله نکرد – این نشان می‌دهد که ما شاهد واکنش تاخیری هستیم که این پتانسیل را دارد که بازدهی با تاریخ طولانی‌تر را پایین‌تر و عمیق‌تر به محدوده غالب برساند. دوم، امسال با سرمایه گذارانی سپری شده است که با تجاوزات روزافزون فدرال رزرو بازی می کنند. امروز برای اولین بار بود که بازار به خوبی برای پاسخ کمیته به چاپ بالاتر از حد انتظار CPI در ماه اوت آماده شد. به طور متفاوت، سرمایه گذاران انتظارات فدرال رزرو را به درستی تنظیم کردند. نشان دادن درک دقیقی از عملکرد واکنش فدرال رزرو به قیمت های اصلی مصرف کننده برای اولین بار در این چرخه. در نتیجه، سرمایه‌گذاران به راحتی می‌توانند روایت بعدی را معامله کنند – یعنی بحران انرژی در آینده، رکود جهانی، و ناشناخته‌های ژئوپلیتیک.

بخوانید:  مقام رسمی وزیر دارایی کره جنوبی: در حال آماده سازی اقدامات برای ثبات بازار فارکس

در هر صورت، اگر سر شما در اینجا نمی چرخد، توجه ندارید.


منبع: https://forexlive.com/news/if-youre-head-isnt-spinning-here-youre-not-paying-attention-20220922/

وقتی به آن می رسد، باید به داده ها برگردم. ادعاهای ایالات متحده امروز دوباره خوب بود و این یک شاخص زمان واقعی است. بیل گراس زمانی گفت که اگر او فقط یک شاخص اقتصادی داشته باشد، آن شاخص است.

پس منتظر اطلاعات بیشتر باشید؟

اما این پیشنهاد امروز از بین رفته است که می تواند نشانه ای از دلهره یا چیز دیگری باشد. ما امروز یک مزایده TIPS 10 ساله دریافت می کنیم و این می تواند هم در مورد تقاضای اوراق قرضه و هم برای انتظارات تورمی آموزنده باشد.

از نظر بازار، اوراق قرضه امروز دوباره در حال دامپینگ هستند، درست در سراسر منحنی. این به پیشنهاد در بلندمدت دیروز متمایل است، که فکر می‌کنم خطرات رکود را برجسته کرد. من به طور مفصل از تیم باند در BMO نقل قول می کنم، زیرا این طنین انداز است:

بازار همچنان در تلاش است تا تصمیم فدرال رزرو را هضم کند و این تصمیم بدون تغییر نسبت به BOJ و سپس – درست زمانی که USD/JPY شروع شد – یک دور مداخله دنبال شد. سپس SNB کمتر از حد انتظار افزایش یافت و برای محدود کردن آن، تصمیم BOE را گرفتیم که 50 bps بود و نه 75 bps که بازارها قیمت گذاری کرده بودند.