انواع پرده در دکوراسیون داخلی را بشناسید

کف آشپزخانه با کاشی های رنگی محاصره شده که حس صمیمانه ای را در فضا ایجاد می کنند. تضادی که می توانید با استفاده از تناژ رنگ های روشن و تیره در کنار هم ایجاد کردد، می تواند فضای خانه را زیبا تر کند؛ بطور مثال، قرار دادن مبلمان تیره در مقابل یک دیوار رنگ روشن، به شما کمک می کند تا این تضاد را بدست آورید. لکه های زرد رنگ پراکنده در سراسر فضای داخلی جلوه زیبایی به آن بخشیده است. اما اگر قیمت دقیقی میخواهید میتوانید با مشاوران شرکت دکوراسیون داخلی سفید تماس حاصل فرمایید. اگر دکوراسیون ایرانی را با سایر سبکهای مطرح دنیا مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که اتاقهای نشیمن ایرانی عموما خیلی کم با رنگهای پرجنبوجوش ظاهر میشوند و بیشتر به الگوهای کلاسیک در شکلهای پارچه مبلی یا فرش توجه میشود.

جستجوی خوشبختی هدف اصلی این دکوراسیون منزل است که از طریق جزئیات کوچک سعی در ایجاد محیطی میکند که ضمن لذت بردن از اتفاقهای کوچک زندگی، آرامش نیز حفظ شود. اگر بخواهیم ساده تر توضیح دهیم اگر این دو خانه از طریق راهی در داخل خانه به هم متصل شوند به این خانه دوبلکس میگوییم. در جواب این سول باید بگویم که شما از طریق پله میتوانید دو طبق را به هم متصل کنید. در حالی که رنگ سفید انتخاب واضحی برای فضای روشن تر و روشن تر است، تعداد بی شماری از رنگ های دیگر نیز می توانند یک طرح کوچک را به یک منطقه بزرگ تبدیل کنند.

در این صورت می توانید با طراحی فضای پرتی مانند زیرپله، فضایی کاملا اختصاصی جهت مطالعه کردن ایجاد نمایید. همچنین توجه داشته باشید که استفاده نمودن از متریالی یکسان در طراحی پله و فضای زیرپله، زیبایی و جذابیت این طراحی را چندین برابر نموده است. در طراحی منازل دوبلکس فرق های جزئی با هم دارند مانند محل پذیرایی، محل آشپزخانه یا محل قرار گیری اتاق ها که در هر خانه دوبلکس متفاوت است. دوبلکس زیرشیروانی (Standard Duplex): این نوع خانه های دوبلکس که در دو طبقه ساخته می شوند، در طبقه پایین آن: حمام، آشپزخانه، اتاق نشیمن و پذیرایی وجود داشته و در طبقه فوقانی نیز، اتاق خواب ها و تراس. در ادامه درباره انواع پله زیبا برای مناطل دوبلکس صحبت خواهیم کرد.

وجود اختلاف سطح باعث ایجاد حس پویایی و تنوع در محیط میشود. نکته مهم در این کار، زمینه سفید و قاب های دیواریِ هم رنگ با یکدیگر می باشد. یک آب نما به یاد حوض خانه های قدیمی، چیدن مخده های بزرگ با رنگ های سنگین و قل قل سماور، از هر چه فکر کنید سنتی تر است. این پله به طرح سنتی نیز معروف است. اگر چنین عکسهایی دارید، بهتر است بخش قابل توجهی از فضای خانه کوچک و مدرن خود را جداگانه به تابلوهای آنها اختصاص دهید. برای به کار بردن یک الگو ، بهتر است ابتدا اندازه و سبک اتاق را در نظر بگیرید. اگر می خواهید سبک مدرن تری انتخاب کنید، پیشنهاد ما اتاق خواب معلق می باشد. پیشنهاد دوم ما به شما استفاده از انواع سازهای ایرانی برای دیزاین فضا است. موضوع بسیار مهم در بحث دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس کوچک بزرگ تر به نظر رسیدن آن است. معمولا یکی از اشتباهاتی که در رابطه با دکوراسیون داخلی خانه های دوبلکس رخ می دهد، تصویر طبقات بالا و پایین به عنوان دو واحد یا خانه جدا می باشد. به هنگام ترکیب رنگها در دکوراسیون منزل حتما از قانون ۶۰-۳۰-۱۰ برای طراحی خود استفاده کنید. در دوبلکس های معکوس، معمولا: آشپزخانه، اتاق نشیمن و پذیرایی در طبقه همکف بوده و اتاق ها خواب در طبقه پایین و رو به حیاط می باشند.

بخوانید:  تحلیل تکنیکال DAX و ایده تجارت (برعکس طولانی!)

در ادامه بیشتر درباره خانه دوبلکس صحبت خواهیم کرد. و همچنین بسیاری سوالات دیگر که در این نوشته قصد داریم به تمامی این سوالات شما عزیزان پاسخ بدهیم. در برخی از مدل ها, پله ها شیشه ایی و نرده ها چوبی و در مدل های دیگر از پله های چوبی و نرده های شیشه ایی استفاده می کنند. خانه های دوبلکس که به دلیل بزرگ و جادار بودن، دارای مزایای زیادی به لحاظ فضا می باشند، از نظر دکوراسیون گزینه های مختلفی برای آنها وجود دارد؛ با این حال، هنگام چیدمان این خانه ها باید برخی ترفندها را رعایت کرد. با ادامه این متن همراه باشید تا ایدههای جالبی برای به کار بردن هر چه بیشتر چوب در دکوراسیون برایتان ارائه دهیم. در حمام نیمکتی به عرض ۴۰۰ میلی متر باید تأمین شود. در خانه های دوبلکس به دلیل طراحی زیبا احساس کمبود فضا حس نمیشود اما در خانه های معمولی این موضوع به خوبی حس میشود. زیرا طراحی متفاوت و استفاده از مصالح متفاوت باعث این قیمت گذاری میشود.

قیمت خانه های دوبلکس نسبت به خانه ها معمولی بیشتر است زیرا طراحی این نوع با طراحی خانه های معمولی متفاوت است. دوبلکس معکوس (Ground Duplex): این نوع از خانه های دوبلکس که ساختاری متفاوت در مقایسه با نوع اول دارند، شامل طبقه همکف و زیرین می باشند. هزینه ساخت و طراحی منازل دوبلکس بر اساس نوع مصالح و نوع ساخت خانه متفاوت است. هزینه ها کارگر و مهندس کنید تا قیمت آخر طراحی و ساخت این نوع منازل را بدست آورید. با این حال، بهتر است به تامین این همه اشیا، خوب فکر کنید؛ اما اگر یک خانه دوبلکس کوچک داشته باشید، می توانید سبک مینیمالیستی را انتخاب کنید تا به این وسیله امکان استفاده از هر متر خانه را به شکلی موثر بدست آورید؛ برای این منظور، بطور مثال می توانید اشیایی مانند کتاب و وسایل الکترونیکی را پشت مبلمان قرار دهید.

بخوانید:  آسیا FX بهبود می‌یابد، اما فدرال‌رزرو هاوکیش با سرمایه گذاری Investing.com سود می‌برد

این مرز بندی معمولاً بدون وجود دیوارهای اضافه و تنها با چیدمان وسایل انجام می شود. بیشتر ما معمولا از دیوارها برای آویزان کردن تابلوها یا در نهایت اضافه کردن دو یا سه عدد طاقچه بسنده می کنیم اما دیوارها این قابلیت را دارند که از آنها میزهای تاشو نیز آویزان کرد. فضاهای آرتدکو پر هست از زرق و برق و ظرافته که در کنار نقاشیهای جذاب هنر خاص خودش رو رقم میزنه. در خانه های دوبلکس مدرن، از پلکان مردن استفاده می شود که بیش تر کاربردی است، اما زیبایی خاص خود را دارد. شما می توانید با با استفاده از چوب، دیزاین داخلی منزلتان یا محل کارتان را با سبک خاص و مدرن، شیک و متفاوت کنید. استفاده از دکوراسیون داخلی چوبی در تمام بخش های منزل حتی به جای سرامیک ها و کاشی ها بسیار پرطرفدار شده است.

چون سفره خانه شما در فضای باز قرار دارد و می تواند از نور خورشید بهره مند شود، دلیل نمی شود نورپردازی را مد نظر قرار طراحی داخلی منزل کوچک در ایران ندهید. طراحی داخلی منزل به سبک مینیمالیستی طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد . مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی هتل لوکس خاص با طراحی ۱۹ معمار زبده! این بخش به مهمانان خاص اختصاص دارد و معمولا عموم مردم نمی توانند به آن وارد شوند. آشپزخانه به صورت خطی طراحی شده و یک میز ناهارخوری ۴ نفره فضای آشپزخانه را از سالن پذیرایی جدا نموده است. اگر سالن منزلتان جای اضافه دارد به جای دو تا کردن ست مبلمانتان (مثلا گذاشتن دو ست مبلمان پشت به هم) آن قسمت اضافه را به جایی جداگانه و کاربردی تبدیل کنید: مثلا فضای کار یا فضای غذاخوری یا حتی یک گلخانه کوچک آپارتمانی.

بخوانید:  تعداد دکل های نفتی بیکر هیوز ایالات متحده آمریکا از 590 دستگاه قبلی به 589 کاهش یافت

عموما مبل سه نفره با تعدادی صندلی روی فرش ایرانی، متداول ترین چیدمان مبلمان را در دکوراسیون اتاق نشیمن ایرانی تشکیل میدهد. در این مطلب قرار است ۱۵ عکس دکوراسیون داخلی سفره خانه سنتی ایرانی را با هم ببینیم و از آن ها برای دکوراسیون سفره خانه سنتی ایده بگیریم. دکوراسیون راستیک، دکوراسیونی است که کاملا از طبیعت الهام گرفته و با بکارگیری گسترده از مصالح طبیعی مثل چوب، ایجاد می گردد که می تواند فضای داخلی خانه را کاملا گرم، لذت بخش و زیبا نماید. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل چیست؟ مسلما خیر. در ادامه این مقاله قصد داریم تا طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی را برای شما با تمام جزئیات توضیح دهیم و به شما کمک کنیم تا اگر در این زمینه نیاز به همفکری و مشورت دارید، بتوانید از توصیه های ما نهایت استفاده را ببرید. بطور کلی، شما می توانید دو نوع دکوراسیون را در انواع مختلف دوبلکس، اجرا نمایید که عبارتند از: 1) دکوراسیون داخلی و 2) دکوراسیون راه پله. پس با ما همراه باشید تا از این ۶ اصول مهم طراحی داخلی آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم از آنها در فضای داخلی خود استفاده نمایید. در قدیم پله فقط وسیله ارتباطی بین دو طبقه مجزا بود اما در حال حاضر یکی از مهمترین بخش ها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، پله منازل است.

برای برخی مردم، استفاده از رنگ های تیره را می توان حرکتی جسورانه دانست که در واقع برای ایجاد تحولی بی نظیر با برخی دستکاری های کوچک، یک ایده فوق العاده می باشد. اما در برخی مواقع می توان به جای طراحی کتابخانه، فضایی دنج جهت خواندن کتاب ایجاد نمود. همچنین با مشاهده تصاویر ویلاهای مختلفی که در این متن قرار دارد، می توانید با ایده های خلاقانه در مورد چیدمان ویلای خود آشنا شوید. با هم بخش هایی از این خانه را در ویدئو زیر تماشا کنیم و بعد می توانید سایر توضیحات و خواسته های آنان ، توضیحات تخصصی و نقشه های قبل و بعد این خانه را مطالعه و تصاویر هر بخش را مشاهده نمایید. اگر شما می خواهید در درون فضای پذیرایی و اتاق خواب خود دکوراسیون متفاوتی را ایجاد کنید بهتر است که گوشه های خالی موجود در درون فضای منزل تان را با گلدان های زیبا و مناسب پر نمایید تا محیط خانه تان به فضایی متفاوت و دلچسب تبدیل شود.