انحطاط ممکن است سیستم مالی را نجات دهد

همانطور که می بینید، 265٪ جهش یافته است که کمی خوب است.

خدا به دلشون رحم کنه

اما شاید نه.

چیزی که در مورد این شکست متفاوت است این است که همه چیز در مورد روانشناسی بازار و فرار در بانک ها است. اگر سهام این شرکت و سایر بانک ها بتوانند – به هر دلیلی – تثبیت شوند، آنگاه مردم از پس زدن سپرده های خود دست خواهند کشید. پس شاید دژن ها دارند ….نظام مالی را نجات می دهند؟

Western Alliance Bankcorp را در نظر بگیرید که به نظر می رسید در اوایل امروز در مارپیچ مرگ فرو رفته است و از 75 دلار در هفته گذشته به 7.46 دلار کاهش یافته است.

هنگامی که فروش در امور مالی متوقف شد، تنها چیزی که باقی می ماند این است که بازار را غربال کنید و معاملات خوب را انتخاب کنید. وقتی یک عملیات بانکی به پایان می رسد، پایان می یابد.


منبع: https://www.forexlive.com/news/the-degens-may-be-saving-the-financial-system-20230313/

با این حال، به من گفته می شود که این بیشتر در مورد ایموجی های کشتی موشکی است تا تحلیلگران بانکداری هوشمندی که در حال خرید شیب هستند، با نماد در سراسر تابلوهای پیام و غیره. همه ما می‌دانیم که خرده‌فروشی عاشق گرفتن چاقویی است که در حال سقوط است و گروه بزرگی (بسیار بزرگ) از انواع WallStreetBets هستند که دوست دارند در شرکت‌های نزدیک به ورشکستگی انباشته شوند و شورت بفشارند. بنابراین ممکن است داستان اینجا باشد، که در ظاهر ناامیدکننده است.

چند جهش چشمگیر در سهام بانکی در حال انجام است، اما سوالی که در حال حاضر از خودم می‌پرسم این است: آیا این پول هوشمندانه یا احمقانه خرید افت می‌کند؟