امید کاذب دیگری برای معکوس شدن بیت کوین؟


تصویر بازار بیت کوین

بیت کوین در طول هفته تلاش کرد تا از حفره خارج شود و صبح دوشنبه با 6.5 درصد افزایش به 17250 رسید. اتریوم 10 درصد به 1290 دلار اضافه کرد. سایر آلتکوین های پیشرو در 10 برتر از -0.2% (BNB) به +14.5% (Litecoin) تغییر کردند.

بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، کل سرمایه بازار کریپتو در هفته 5.9 درصد افزایش یافت و به 867 میلیارد دلار رسید. شاخص ترس و طمع ارز دیجیتال بدون تغییر در هفته باقی ماند و در 26 امتیاز (“ترس”) باقی ماند.

اگرچه نرخ ارز بیت‌کوین در سه هفته گذشته بالاترین نرخ بوده است، اما تاریخ ماه‌های اخیر خوش‌بینی را مهار کرده است، زیرا بیش از یک بار شاهد افزایش ملایم و به دنبال آن کاهش شدید بوده‌ایم.

میانگین متحرک 50 روزه که قبلاً یک شاخص روند قابل اعتماد در سال 2020 بود، چندین سیگنال صعودی کاذب از ماه جولای ارائه داد. بنابراین، منطقی است که سفته بازان بلندمدت به دنبال مجموعه ای از اوج های محلی باشند.

تا کنون، هر بالاترین محلی جدید کمتر از قبلی است. آخرین اوج محلی نزدیک به 22K، نزدیک به MA 200 روزه است. احتمالاً فقط یک بالاترین بالاتر، یک سیگنال قابل اعتماد، هرچند نسبتاً عقب مانده از تغییر روند خواهد بود.

پس زمینه بیت کوین نیوز

جیمز گورمن، مدیر عامل مورگان استنلی، یکی از بزرگترین بانک های جهان، گفت که “خوشحال است که بیت کوین را به قیمت 60000 دلار خریداری نکرده است”. او گفت که به دلیل سطح بالای ریسک و غیرقابل پیش بینی بودن، از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال خودداری می کند.

تتر، ناشر استیبل کوین USDT، اتهامات وال استریت ژورنال (WSJ) مبنی بر صدور وام های بدون تضمین را رد کرد و گفت که نگرانی های WSJ در مورد تتر که زمینه را برای یک بحران جهانی صنعت کریپتو فراهم می کند، موجه نیست.

توسعه دهندگان اپرا از همکاری با پلتفرم Alteon LaunchPad خبر داده اند. از طریق این شراکت، کاربران مرورگر می توانند توکن های غیر قابل تعویض را به سرعت و ارزان صادر کنند.

این مقاله توسط FxProالکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر ارشد بازار.


منبع: https://forexlive.com/Education/another-false-hope-for-the-reversal-in-bitcoin-20221205/