افزایش ثابت دلار و استرلینگ پس از تغییر مالیات دولت بریتانیا توسط Investing.com

شاخص حساس به ریسک با افزایش 0.5 درصدی به 0.6436 و 0.9 درصدی به 0.5643 رسید، در حالی که انتظار می رود هر دو نرخ بهره پایه خود را 50 واحد در این هفته افزایش دهند.

در جاهای دیگر، پس از تشدید بحران انرژی در منطقه، با انجماد گازپروم روسیه (MCX:) جریان گاز خود به ایتالیا در آخر هفته، 0.1٪ کاهش یافت و به 0.9796 رسید.

نخست وزیر در آخر هفته تلاش کرد از این طرح در مطبوعات دفاع کند، اما درخواست های او با مخالفت خود با چندین قانونگذار ارشد در کنفرانس سالانه حزب که روز یکشنبه آغاز شد، جواب نداد.

کوارتنگ روز دوشنبه گفت: «ما متوجه شدیم و گوش دادیم» و تأیید کرد که لغو نرخ مالیاتی 45p ادامه نخواهد داشت.

کواسی کوارتنگ، وزیر دارایی جدید، برنامه خود را برای کاهش قابل توجه مالیات ها، از جمله بالاترین نرخ مالیات بر درآمد، به عنوان بخشی از یک بودجه کوچک در 23 سپتامبر اعلام کرد.

پس از تصمیم دولت بریتانیا به 0.3% صعود کرد و به 1.1188 رسید، طرحی که به طور گسترده در حزب محافظه کار حاکم و همچنین کل کشور مورد انتقاد قرار گرفت.

نیاز به استقراض هنگفت دولت برای پرداخت این طرح منجر به کاهش شدید ارزش اوراق قرضه دولتی و کاهش چشمگیر آن شد.

شونیچی سوزوکی، وزیر دارایی ژاپن اعلام کرد که در صورت تداوم حرکت های بیش از حد ین، ژاپن آماده گام های “قاطعانه” در بازار ارز است.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل معاملات روز دوشنبه اروپا افزایش یافت، در حالی که استرلینگ نیز پس از موافقت دولت بریتانیا برای کاهش برنامه های خود برای کاهش مالیات بدون بودجه افزایش یافت.

بخوانید:  تجزیه و تحلیل سهام توییتر در طول آزمایش خود با ایلان ماسک

در ساعت 02:45 ET (06:45 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، به 112.13 رسید، نزدیک به پایین ترین سطح یک هفته ای 111.64 که در اواخر هفته گذشته مشاهده شد.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-static-sterling-gains-after-uk-governments-tax-uturn-2903614

انتشار در اواخر جلسه قرار است، و این می تواند نشان دهد که این بخش مهم در قدرت اقتصادی منطقه یورو بیشتر در انقباض قرار گرفته است.

0.1 درصد افزایش یافت و به 144.95 رسید، درست زیر خط 145 که از نظر روانی مهم است، که می تواند مقامات ژاپنی را وادار کند تا پس از اولین مداخله خرید ین خود از سال 1998 در ماه گذشته، دوباره وارد عمل شوند.


© رویترز.

توسط پیتر پرستار

انتظار می‌رود که پس از آن که داده‌های روز جمعه نشان داد که پیش‌بینی‌ها پیش‌بینی شده بود، افزایش شدید دیگری در اواخر این ماه اعلام کرد و به رکورد 10.0 درصدی در سپتامبر رسید.