اطلاعات طبقهبندی شدهای را میبیند

تفاوت بک لینک فالو و نوفالو و کدام تأثیر بیشتری دارد؟ پس از مدتی باید بفهمید کدام طیف از مخاطبان مناسب کسب و کار شما هستند و سعی کنید با آنها ارتباط برقرار کنید. مثلاً رنگ هایی که طیف بسیار نزدیک به هم دارند را می توان یکی کرد و به این ترتیب تعداد رنگ های تصور کاسته شده ولی تصور نهایی همچنان با کیفیت دیده می شود. طیف گستردهای از مخاطبان در انواع شبکههای اجتماعی عضو هستند و فعالیت میکنند. ولی اگر بپذیرید مخاطبان شما طرز تفکر متفاوتی دارند باعث میشود تصویر شفافتری از مخاطبانتان داشته باشید و بهتر نیازها و خواستههایشان را بشناسید. اگر شما از فاکتورهای آف پیج استفاده نکرده باشید، درواقع درحال تلاشی بیحاصل با سایتهای رقبایی هستید که به این بخش سئو سایت خود، اهمیت بالایی قائل شدهاند. اگر همه تکنیکها و فاکتورهای سئو را رعایت کنید اما خود گوگل نتواند وب سایت شما را بررسی کرده و آن را ببیند، عملا هیچ ارزشی ندارد! این بودجه برای همه سایتها یکسان نبوده و براساس فاکتورهای متعددی مانند سابقه فعالیت، نرخ انتشار محتوا، تعداد صفحات، لینکسازی خارجی و …

به همین دلیل «فرادرس» دوره آموزش سئو در وردپرس (WordPress SEO) را در ۳ فصل و ۲ ساعت تدوین کرده است. برای بهتر متوجه شدن موضوع این فایل صوتی را که زمان قبل از ضبط این دوره آموزشی ضبط گردیده را گوش کنید. برای اینکه مطمئن شوید صفحات شما برای ایندکس شدن در دسترس خزنده های گوگل قرار دارند بهتر است این فایل را بررسی کنید. با هم چند نمونه پرسونا را بررسی میکنیم تا توضیحاتی که دادیم برایتان ملموستر شود. فرض کنید شما سه پرسونا تدوین کردهاید و تشخیص دادهاید این سه گروه مخاطبانی هستند که میتوانند به مشتریانتان تبدیل شوند. ممکن است در یک هدف نیاز به طراحی چندین پرسونا داشته باشید زیرا ممکن است مخاطبانتان از چندین گروه مختلف باشند.

سئو فنی یا تکنیکال، مجموعه اقداماتی را شامل میشود که مستقیماً بر نمایه سازی و چگونگی دیدن سایت شما توسط موتورهای جستجو تأثیر میگذارد. در ادامه به سوالات متداول پیرامون سئو آن پیج یا داخلی میپردازیم. شما خود را به این جنس از کاربران نشان داده و در نهایت، میتوانید آنها را به سایت خود بکشانید. برای رفع این مشکل هم میتوانید از افزونه کنونیک استفاده کنید. چه مشکل یا سوالی دارند که برای حل آن به سمت شما میآیند؟ درنتیجه، روشهایی که برای سئو داخلی وبسایت در نظر گرفته شدهاند دچار مشکل نمیشوند. از اهمیت آف پیج آنقدر به شما بگویم که میتوانید سایتی با محتوای کم و کپی را به رنک های بالای گوگل در کلمات مد نظر برسانید . قرار گرفتن در باکس محلی گوگل یکی از مهمترین اهداف جستجو برای هر کسب و کار محلی است. یعنی هر چه این تعداد بیشتر و معقول تر باشد شانس انتخاب آن صفحه بیشتر است. سایت های فروشگاهی با امکاناتی که دراختیار مشتری می گذارند تصمیم گیری را برای آنها ساده تر می کنند و در نهایت میزان فروش خود را بالا می برند. در نهایت این تگ به موتورهای جستجو کمک میکند تا نسخه درست را به کاربر نشان دهند.

چراکه الگوریتم های متعدد و متنوع گوگل به منظور جلوگیری از همین کلاه برداری های هوشمندانه و تشخیص سئو های بی ارزش طراحی شده اند. اما چطور می توان در میان این همه رقیب و حتی سایت هایی که قبل از شما جایگاه اول ( لینک اول ) را در گوگل فتح کرده اند ، جا باز کرد؟ برای کسب رتبه در Featured Snippets باید ابتدا مطلب در صفحه اول گوگل رتبهبندی شده باشد. روش بهتر این است که آن کلمه کلیدی را در گوگل جستوجو کنید و در قسمت پایین صفحه نتایج، جستوجوهای مرتبط را مشاهده میکنید. آیا به دنبال پیشرفت هستند یا میخواهند مسیر شغلی خود را عوض کنند؟ برای لینک سازی خارجی نیز میتوانید از دو روش کلاهسیاه و یا کلاهسفید استفاده نماید. تفاوت سئو تکنیکال، سئو داخی و خارجی چیست ؟

اگر Featured Snippet در یک کلمه کلیدی خاص، تعریف آن موضوع است، شما نیز در مطلب خود تعریفی از آن موضوع ارائه دهید و اگر فهرستی از مراحل است، شما نیز در محتوای خود چنین ساختاری را اضافه کنید. اگر ترجیحتان یک آدرس کوتاهتر است، باید از دامنههای بدون www استفاده کنید. شاید گوگل بدون تگ alt هم بتواند به احتمال ۹۰ درصد، تصویر شما را به شکل درست تشخیص دهد، اما این تگ به شما کمک می کند تا از وقوع آن ۱۰ درصد خطا جلوگیری کنید. URL کنونیکال در اینجا مانند یک نقشه راه به کمک گوگل می­آید. ساده: آدرس URL صفحات بر اساس id انتشار آن ها منتشر خواهد شد.

امروزه بیش از هر زمان دیگری، رویدادها و همایشهای آنلاین مورد توجه کاربران قرار میگیرند. امروزه بیش از 93٪ کاربران به صورت روزانه از شبکههای اجتماعی برای کوچکترین فعالیتهای خود استفاده میکنند. این روزها بیش از ۵۰ درصد جستجوها در گوگل از طریق تلفن همراه انجام میشود و داشتن یک صفحه اصلی سازگار با موبایل بیش از گذشته اهمیت دارد. توجه داشته باشید که گوگل از شما انتظار دارد حداقل 20 لینک نوفالو داشته باشید، تا یک وبسایت طبیعی به نظر برسید، بنابراین اینکه به گوگل نشان دهید از منابع معتبر لینکهای نوفالو دریافت میکنید، ضرری ندارد. مجلات معتبر یا وب سایتهای زرد؟ سپس 3 تیتر 2 یا H2 داریم که آخرین آنها آموزش سئو در وردپرس (بههمراه چک لیست) است. در ادامه قصد داریم تا 13مورد از موثرترین تکنیک های سئو خارجی را باهم بررسی کنیم.

از قابلیتهای این ابزار میباشد. هرچه سایتی که به سایت شما بک لینک می دهد از اعتبار بیشتری برخوردار باشد ، بک لینک فوق در رتبه بندی صفحه شما تأثیر بیشتری می گذارد. تاکتیک سئو خارجی صفحات را به عنوان ایجاد اعتبار برای دامنه سایت خود در نظر بگیرید. تا سالهای گذشته، روابط عمومی (PR) و سئو، دورشته جدا از هم در نظر گرفته میشدند که هیچ ارتباطی باهم نداشتند. با این کار شما به موتورهای جستجو این دستور آ می دهید که دامنه مورد نظر خود را در مدت زمان وب سایت خود استفاده کنید. چون تو هیچ مقاله ای به صورت کامل به این مسئله پرداخته نشده و علاوه بر این پیاده سازی و اجرای تکنیک های سئو نیازمند آشنایی با سیستم های کامپیوتری و تنظیمات مرورگرها و موتورهای جستجو است. ووکامرس با استفاده از کدهای بهینه ای ساخته شده، اما دارای امکانات زیادی در حوزه سئو نیست.

بخوانید:  درآمد آمازون، اپل و آلفابت پس از بسته شدن

پیش از اینکه به سراغ موضوع اصلی مقاله برویم و در این مورد صحبت کنیم که اصلا سئو خارجی چیست و بهترین تکنیک های سئو خارجی کدامند، نیاز است که اصلا بدانید سئو چیست و چه مزایایی برای شما و تجارتتان به همراه خواهد داشت. همانطور که میدانید ، موتور های جستجو از جمله Bing ، یاهو ، گوگل ، و … ریچ اسنیپت (Rich snippet) مجموعه ای از اطلاعات اضافه را در نتایج گوگل بین URL و متا نمایش میدهد که معمولا برای صفحاتی مانند رسپی غذاها، دیدگاه ها و رویدادها نشان داده میشوند. اما مهمترین دلیل برای تغییر توضیحات متا از نظر گوگل، مفید نبودن توضیحات برای کاربران است. برای هر تصویری که در سایت خود استفاده میکنید یک نام و یک «متن جایگزین» (Alt Text) در نظر بگیرید.

گاهی اوقات نوشتن توضیحات متا برای هر صفحه بصورت جداگانه ممکن نیست، بخصوص برای سایتهایی که بیش از 1000 صفحه دارند، در این موارد توضیحات متا را برای صفحه اول و صفحات اصلی سایت خود کامل کنید و برای سایر صفحات یا این بخش را خالی بگذارید یا با استفاده از الگوریتم های کدنویسی محتوای آن را براساس اطلاعات صفحه ایجاد نمایید. سئوی داخلی یا seo on page چیست ؟ 10. در سئو خارجی منظور از رپورتاژ آگهی چیست ؟ در پایان اینکه اطمینان حاصل کنید که استراتژی سئو خارجی مناسبی دارید که به درستی درحال شکلگیری است. الگوریتمهای گوگل نشان دادهاند که لینک بیلدینگ (linkbuilding) بخشجداییناپذیری از هر استراتژی سئو خارجی است. این مصداق بارزی از فعالیت های موتورهای جستجو است .یعنی اگر برای محتوای خودتان و سایت خودتان تبلیغات انجام دهید ( به هر روشی از رایگان و غیر رایگان ) یعنی برای کارتان ارزش قائل شدید و این از چشم موتورهای جستجو مخفی نمیماند. این مصداق بارزی از فعالیت های موتورهای جستجو است .یعنی اگر برای محتوای خودتان و سایت خودتان تبلیغات انجام دهید ( به هر روشی از رایگان و غیر رایگان ) یعنی برای کارتان ارزش قائل شدید و این از چشم موتورهای جستجو مخفی نمی ماند.

کسب مزیت رقابتی: از آنجایی که کسبوکارهای زیادی هنوز استفاده از پادکست را در استراتژی کاری خود قرار ندادهاند، حضور شما در این عرصه میتواند برگ برنده باشد. مزایای سئو خارجی ، غیرقابل انکار است و اگر به دنبال فروش و سود آنلاین هستید، نمیتوانید بدون یک استراتژی سئو آف پیج به اهداف خود برسید. اگر کاربری می خواهد محصولی را بخرد نباید محتوای زیادی در اختیار او قرار دهیم، چرا که او فقط میخواهد محصول را خریداری کند و اگر قرار باشد 500 کلمه متن برای او بنویسید قطعا برای کاربر تجربه خوبی ایجاد نکرده اید. باید بهتون بگم که نه تنها داشتن یک سایت خالی برای کار شما فروشی حاصل نمیکنه بلکه جذب کاربر هم ندارید و در کل فقط به برندسازی و ایجاد اعتبار کارتون کمک کردید. در زمان مقایسه سایت شما با دیگر سایتها توسط موتورهای جستجو، اعتبار دامنهها یکی از جمله مواد مهمی است که به آن توجه میشود. پس استفاده از کلمات کلیدی جذاب در اخبار باعث افزایش نرخ شده و بازدید اخبار سایت شما از سایت های دیگر بیشتر شده و در نتیجه به سئو سایت خبری کمک می کند.

در هر حال بد نیست که مخاطبان بیشتر با شما آشنا شوند و از طریق شبکه های اجتماعی اخبار شما را دنبال کنند. این کار مستلزم دانش و صرف وقت و هزینه زیادی است، بنابراین باید از پلتفرمی بهره گرفت که ضمن معقول بودن هزینههای آن، متن رپورتاژ آگهی را بر اساس لحن هر رسانه تدوین کند. پرسونا بر اساس هدفی این چنینی تنظیم میشود. البته پرسونا یک شخصیت خیالی است که با توجه به هدف انتخاب میشود. تدوین پرسونا باعث میشود استراتژی بازاریابی بهتر انتخاب شود. طراحی پرسونا باعث میشود که به نقشه سفر مشتری هم دیدگاه بهتری پیدا کنید و بفهمید مخاطبان چه زمانی عمل خرید را انجام داده و تبدیل به مشتری شما میشوند. پس مطمئن باشید نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

سئو داخلی اقداماتی است که برای بهینهسازی محتوای صفحه برای موتورهای جستوجو و کاربران بر اساس کلمات کلیدی انجام میگیرد. حالا همکارانتان این سه شخصیت را میشناسند و بر اساس آنها کار خود را ادامه میدهند و اختلاف عقیده بر سر مسائل مختلف نیز کاهش میباید. زیرا مرورگر میبایست، آیتمهای بیشتری را برای کاربران لود کند. در صورتی که یکی از آیتمهای گوگل برای شناسایی تصاویر، نامشان میباشد. سرعت وبسایت یکی از معیارهای رتبهبندی گوگل است. فرض کنید برای بهبود سئو داخلی وبسایت خود با استفاده از روشهای تولید محتوا.مطالب متعددی را تولید کردهاید. سئو و بهینه سازی سایت به معنای بهبود وضعیت سایت برای رتبه گرفتن در موتورهای جستجو به ویژه گوگل است. همچنین گوگل آنالتیکس شما را در مورد چالشهای موجود در سایت برای تبدیل کاربران به مشتری، آگاه خواهد ساخت.

تعیین پرسونا نیز به نوع محصول و محتوای شما بستگی دارد. بنابراین رقابت سنگینی بین وب سایت ها برای دستیابی به جایگاه رتبه های برتر صفحه اول گوگل وجود دارد. یعنی محتوای که برای کاربران اطلاعات خوبی را تامین کند، دارای طول بالایی بوده و بصورت عمقی یک مبحث را مورد بررسی قرار دهد ، روان و خوانا باشد و هیچ بخش تکراری یا کپی شده ای در آن وجود نداشته باشد. اگر شما هم یک سایت وردپرسی دارید و احساس میکنید سایت شما از نظر سئو باید بررسی شود ما در را یا طرح توسط یک تیم خبره در زمینه سئو این اصمینان را به شما میدهیم که با سرویس سئو وردپرس تمامی مشکلات سئوی داخلی (on page SEO) در سایت شما حل خواهد شد. شما هم میتوانید همین حالا به صورت 7 روز رایگان مشکلات سئو سایت خود را با جت سئو بررسی کنید. برای شروع میتوانید از نقشه ذهنی برای تعیین روند کاری خود استفاده کنید. این نقشه هم با نصب Yoast SEO بهصورت خودکار به سایت اضافه میشود و لازم نیست کار خاصی برای آن انجام داد. حالا که از ساز و کار خوانده شدن سایتهای جاوا اسکریپتی توسط گوگل مطلع شدید، شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که «از کجا بفهمیم سایت جاوا اسکریپتی ما توسط گوگل دیده میشود؟

بخوانید:  EUR/USD برای مشاهده نوسانات کوچک در سطح 1.03 - Commerzbank

وبلاگ، عامل مفیدی برای ترویجِ وب­سایت است که با ایجاد بک لینکهای مفید از آن، میتوان ترافیک سایت را بهطرز چشمگیری افزایش داد. شما با نظرسنجی میتوانید ازاطلاعات مفیدی از این گروهها به دست آورید. بهتر است شما کار با این دو ابزار را حتی شده به صورت سطحی یاد بگیرید تا بتوانید از اطلاعات مفیدی که به شما میدهند استفاده کنید. روش دیگر برای تعیین اینکه آیا دامنه کنونیکال تعریف شده است یا خیر ، استفاده از ابزار URL Google است. نکتـــــــــــــــــــــه: اگر میخواهید گوگل وبسایت شما را ایندکس و رتبهبندی کند و یا نیاز به ترافیک و فروش دارید، رندر سمت مشتری یا client-side rendering ایده خوبی نیست. زیرا گوگل میداند مشتری دوست دارد حق انتخاب داشته باشد برای همین دسته بندی بهترین و به اصطلاح قوی ترین وبسایتی که می شناسد را به شما معرفی میکند. ممکن است عباراتی که کاربران در اینترنت جستجو می کنند با تیتر خبرهای شما متفاوت باشد، به همین جهت باید تیترهای مناسبی برای خبرهای سایت خود انتخاب نمایید.

از این رو بهینه سازی تصاویر برای کسب جایگاه بهتر در موتور جستجوی گوگل یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. جستجوی صوتی به شدت در حال رشد است. سئو سایت یک فرآیند است و این در این فرآیند همین قدمهای کوچک در طی مرور زمان موجب رشد چشمگیر میشود. هر وب سایتی برای اینکه بتواند در رتبه های خوبی قرار گیرد تا شما ورودی مناسبی داشته باشید تا بازدهی خوبی داشته باشید باید با یک متخصص سئو همکاری داشته باشید تا با رفع مشکلات وب سایت شما و بررسی وضعیت و حتی مدیریت تیم محتوا و مدیر سایت شما بتوانید رشد داشته باشید و بطور گسترده تری فعالیت خود را ادامه دهید. برای فهمیدن این که هر سایت چه موضوعی داره، موتورهای جستجو آنها را اسکن میکنند. به طور یقین این مسئله نیز ارتباط کاملی با قیمت گذاری سئو خواهد داشت، چراکه برای هر نوع کسب و کاری بسیار مهم است که کاربران در ماه چه کلمه ای را بیشتر جستجو می کنند. نکات مهم در رابطه با نگارش متادیکریپشن شامل موارد زیر است.

و موضوع دیگر این است که ما به موتور های جستجو بفهمانیم که مطالب سایت ما ارزشمند و مفید است . بنابراین دو صفحه رقیب هم میشوند و توانایی رتبهبندی صفحه دیگر را اصطلاحا آدم خواری میکنند. نکته: اگر مدتی است که سایت وردپرسی خود را راه اندازی کرده و قبلا ساختار url آن را تصحیح نکرده اید، احتمالا بعد از این کار تمامی صفحات قبلی شما به صفحات جدید “ریدایرکت” (منتقل) میشوند. اگر به این جمله با دقت بیشتری نگاه کنیم متوجه میشویم که توضیحات متا بطور غیرمستقیم بر رتبه شما در گوگل تاثیرگذارند، در ادامه دلیل آن را بررسی خواهیم کرد. 3. بررسی سرچ کنسول و اطمینان از اینکه صفحات قدیمی در دسترس نیستند و ترافیک ندارند. بیشتر ابزارهایی که برای این کار در دسترس داریم در پنل گوگل سرچ کنسول ارائه شده است که آموزش استفاده صحیح از آنها را به صورت کامل در کارگاه سرچ کنسول آموزش دادهایم. و همین سبب شده است که به اشتباه، همچین برداشتی شده که حتما برای وارد کردن این محصول نیاز به 10 صفحه مجزا داریم.

این مثال فقط یک آمادهسازی ذهنی برای درک اهمیت سئو بود؛ حالا برویم به سراغ بحث خودمان. به عنوان مثال، اگر بخواهید فایلی را به نام Jpg یا WordPressseo.Jpg نامگذاری کنید، گوگل نمیتواند آن را تشخیص دهید یا بخواند؛ زیرا فقط قادر به خواندن نام فایلهایی است که عبارات آن با خط فاصله از هم جدا شده اند؛ بنابراین باید نام تصویر را WordPress-Seo.Jpg بگذارید. شاید این پرسش بسیاری از کاربران باشد، آدرس متعارف یا انتقال 301 ؟ البته نگران نباشید، قرار نیست همه موارد مرتبط با سئو فنی سایت تان را بدون کم و کاست بهینه کنید، حتی بسیاری از سایت های بزرگ و مطرح هم، مشکلات فنی بسیاری در سایت شان دارند. در فصل دوم نحوه کار با افزونه WordPress SEO By Yoast مطرح میشود و فصل آخر این دو افزونه را هم مقایسه میکند. آموزش سئو وردپرس و نحوه بهینه سازی یک وبسایت وردپرسی، یکی از درخواست های شما همراهان وبسایت مارکترها بود که تصمیم گرفتیم این آموزش را برای شما تهیه و تدوین کنیم.

برای کارآمد بودن رپورتاژ آگهی باید متن آن بر اساس لحن هر رسانه تدوین شود و تمام نکات لازم در نوشتن آن رعایت شود. پس با توجه به نکات گفته شده میتوان نتیجه گرفت فعالیت در شبکه های اجتماعی ، انجمن ها ، انجام تبلیغات ، همکاری با دیگر سایت ها برای معرفی یکدیگر و … بله، ووکامرس پلتفرم سئو فرندلی نسبت به دیگر فروشگاه ساز های آنلاین محسوب می شود. به نظرتان چه مزایای نسبت به رقبا دارید که باعث شود مشتریانی از این دست به سمت شما جذب شوند؟ در اینجا صحبت از یواست سئو پریمیوم است چراکه نسخه پریمیوم به نسبت رایگان امکانات بیشتری دارد.

ایا میدانستید که 89٪ کاربران، پیش از اینکه خریدی را انجام دهند، قسمت نظرات و کامنتها را بررسی میکنند؟ ولی در نسخه های قبلی HTML اگر نوع کاراکتربندی را تعریف نکنیم. شاید از دیدن نام انجمنها در این لیست تعجب کرده باشید؛ اگر بخواهیم برای کسانی که نمیدانند دلیل این امر را اعلام کنیم باید بگوییم که تا سالهای گذشته، سئوکاران، انجمنها را به عنوان مسیری میشناختند که لینک اسپم ایجاد میکردند. به عنوان مثال مشاهده یک سایت با لپ تاپ، تبلت و موبایل در قالب های مختلف صورت می گیرد و این قالب ها به منظور ریسپانسیو بودن کوچک و بزرگ می شوند. در بخش بعدی به منظور آشنایی با قالب وردپرس به قسمت پیشخوان این سامانه رفته و از گزینه نمایش قسمت پوسته را برگزیده و با مشاهده قالب فعلی سایت خود امکان تغییر، استفاده از پوسته های رایگان و خرید آن ها وجود دارد.

ما حجم زیادی از این اطلاعات را در اختیار داریم و بر اساس آن تصمیم می گیریم که کدام فایل های جاوا اسکریپت یا اطلاعات دیگر را در چه زمانی بررسی و ایندکس کنیم. برخلاف سایر فرمتهایی که به معرفی آنها پرداختیم، فرمت SVG در دستهبندی فرمتهای بُرداری یا vector قرار میگیرد. اطلاعاتی مانند اطلاعات اضافی (فراداده) در هر URL، جزئیات مربوط به آخرین به روز رسانی آنها، میزان اهمیت آنها و اینکه آیا نسخه های دیگری از URL ایجاد شده به زبان های دیگر وجود دارد یا خیر، نوع صفحه و سایر موارد به کمک نقشه سایت مشخص میشود. برای اینکه بتوانید از وب سایت یا وبلاگ دیگری لینکی دریافت کنید، باید به وبلاگ نویسان و سایر مشاغل ثابت کنید که محتوای شما ارزش اشتراک گذاری و نمایش را دارد.

بخوانید:  GBP/USD در حدود 1.2230 کاهش و تثبیت می شود

هر دوی این موارد در سئو مدرن امروزی، لازم و ضروری است. این افزونه از قدرتمدترین افزونه های وردپرس است که بسیاری از گزینه های لازم برای پیاده سازی سئو تکنیکال را در اختیار کاربران قرار می دهد. را در بخش head صفحه مورد نظر یا هدر http آن نیز قرار دهید. حتی میتوان اینگونه در نظر گرفت که پلتفرمهای شبکهها و رسانههای اجتماعی، به نوعی موتور جستجو یا موتور پاسخگو تبدیل شدهاند. تصاویر را با توجه به جایگاهی که دارند از نظر حجم بهینه سازی کنید و اگر آن تصویر مثلا به عنوان اسلایدر نمایش داده می شود یا موضوع کیفیت در آن مهم است، با کم حجم تر کردن آن رسالت اصلی تصویر را از آن می گیرید و این برای شما ثمره مثبتی به دنبال نخواهد داشت. فرمت تصاویر هم یکی از موارد مهم سئوی تصویر به شمار می رود. ناحیه میانی، پیکسل هایی را نشان می دهد که بین تصویر اصلی و رمزگذاری شده، متفاوت است. حضور در شبکههای اجتماعی، شما را در برابر مشتریان بالقوه و کسانی قرار میدهد که به دنبال بهترین گزینه برای رفع نیازهایشان هستند. این ابزار به شما نشان میدهد کاربران به چه صفحاتی از سایت شما بیشتر علاقه دارند.

با وجود اینکه گوگل روز به روز در حال ارتقا قدرت تشخیص اجزا داخل تصویر است؛ با این حال نباید تنها به توانایی هایش در این زمینه اکتفا کنید. خیلی مراقب باشید که URLهای غیرکنونیکال را در نقشههای سایت قرار ندهید چون گوگل تصور میکند URLهایی که در سایتمپ قرار دادهاید، نسخههای کنونیکال هستند و از آنها استفاده میکند. یک کسب و کار در بازههای زمانی مختلف اهداف بازاریابی متفاوتی دارد و قبل از طراحی و اجرای هر کمپین باید این خصوصیات را مشخص کند. مثلا در حالت عادی، اصولا بین هر 200 تا 500 کلمه متن، یک عکس در مقاله قرار داده میشود. عناوین صفحات، توضیحات، امتیاز اسپم و سرعت بارگذاری صفحات مواردی هستند که معمولا از آن ها چشم پوشی میشود. وقتی که یک کاربر وارد سایت میشود، اولین مواردی که به آنها توجه میکند تیتر محتوای موجود در سایت و تصاویر آن است که باعث جلب توجه مخاطب میشود. آموزش سئو, خدمات سئو, سئوکار در اصفهان سنیور سئو خدمات سئو شامل چه مواردی میشود؟ به همین دلیل استفاده از پلتفرمی توصیه میشود که چنین محدودیتهایی نداشته باشد. گوگل، بینگ، یاهو، معروف ترین موتورهای جستجو هستند که البته به دلیل استفاده حداکثری کاربران ایرانی از گوگل، تمرکز سئو سایت نیز روی ارتقا رتبه در این پلتفرم است.

بطورکلی مطمئن شوید که موضوع اصلی عکس (و مقاله شما) در ابتدای نام فایل باشد. اگر سایت خود را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای ورد پرس طراحی کرده اید و از افزونه یوآست (Yoast) برای سئو و بهبود رتبه سایتتان استفاده میکنید برای فعالسازی تگ کنونیکال میتوانید به سادگی از امکانات افزونه یوآست (Yoast) استفاده کنید برای این کار ابتدا باید به قسمت تنظیمات یوآست (Yoast) سئو وارد شوید در این بخش تنظیمات پیشرفته یا ادونس سئو (advance) را انتخاب کنید. فرض کنید شما میخواهید در بازار فروش آنلاین لوازم آرایشی مشغول به کار شوید و نیاز به طراحی پرسونای مشتری دارید. میخواهم طراحی این کفش طوری باشد که افرادی مثل خواهر جوانم به آن نیاز داشته باشند. همچنین افرادی که در لحظه آماده دریافت خدمات یا خرید محصولات هستند از طریق سرچ در گوگل وارد سایت شما می شوند و این امر به معنی فروش و کسب در آمد می باشد. فرقی نمیکند شما دیجیتال مارکتینگ را انتخاب میکنید یا بازاریابی سنتی را! سئو داخلی، خارجی و تبلیغات هدفمند اینترنتی همگی روشهای دیجیتال مارکتینگ برای هدایت ترافیک طبیعی به سمت وبسایت هستند. او به مباحث دیجیتال مارکتینگ علاقه دارد و در این زمینه در مجله فرادرس به تولید محتوا میپردازد.

زمانی که صحبت از انتخاب بهترین افزونه seo در وردپرس می شود می توان دو افزونه خیلی فوق العاده را پیشنهاد کرد، افزونه Yoast SEO یا All in One SEO Pack که هر دو برای بهبود و راهنمای جامع سئو وردپرس بی نظیر هستند.ما در وبکیما از افزونه یواست سئو پرمیوم استفاده می کنیم ولی افزونه All in One SEO Pack هم افزونه ی خوبی است. دو راه مجزا که متخصصین سئو جهت بهبود رتبه وب سایتها انجام میدهند، شامل سئو “On-Page” و “Off-Page” می باشد. این یک تعریف نسبی است – و نیاز به فردی دارد که در بارهی موضوعات مورد نظر متخصص باشد تا بتواند این راه حل ها را به راحتی درک کند.

و ما هرکار کوچکی که خارج از سایت برای سایتمان انجام میدهیم میتواند تاثیرات بزرگی در رنک سایت و در نهایت رنک محتوای ما داشته باشد. ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم. در این موارد گوگل پیشنهاد می دهد که بهتر است ابتدا بخش های مهم اطلاعات بارگذاری شده و دانلود سایر بخش ها با تاخیر انجام شود. نکته خیلی مهم … فقط به یک نکته توجه داشته باشید که ارزشمندی یک پرسونا به تعداد مصداقهای آن است. در واقع بدون تحقیق پرسونای شما و ویژگیهای که برای آن تعیین میکنید فقط حدس و گمان است. به کمک تحقیق کلمات کلیدی میتوانید بفهمید در زمینه کسب و کار شما چه چیزی ترند است. ۳- تحقیق کلمات کلیدی مهم است. سئو معجزه قرن حاضر”چرا سئو سایت های فروشگاهی مهم است؟ یکی از مهمترین فاکتوور ها در سئو سایت فروشگاهی هدف گذاری کلمات کلیدی بصورت صحیح می باشد. و برای بقیه کلمات بهتره از بقیه صفحات ویسات فروشگاهی خود استفاده کنید.