اشغال هتل های ایالات متحده در اوایل سپتامبر برای اولین بار از زمان همه گیری همه گیر از سطح سال 2019 گذشت.

هتل ها تصویر مشابهی را با ریسک محاسبه شده ترسیم می کنند و خاطرنشان می کنند که هفته 3 سپتامبر اولین باری بود که سطوح 2019 مطابقت داشتند. من این معیارها را تماشا خواهم کرد تا ببینم آیا مقداری FOMO در پایان تابستان وجود دارد یا واقعاً تقاضا بازگشته است. در هر صورت، هیچ نشانه‌ای از تضعیف یا ایجاد ذهنیت رکودی وجود ندارد.

داده های بنزین است کج شده توسط گمرک شمارش مشکلات و واقعیت را منعکس نمی کند.
منبع: https://forexlive.com/news/us-hotel-occupancy-in-early-sept-passed-2019-levels-for-the-first-time-since-the-pandemic-20220912/داده های مربوط به پروازها، گیشه، هتل ها و تقاضای بنزین دیدگاه جالبی برای مصرف کننده آمریکایی است. آنها تصویری از آمریکایی ها را ترسیم می کنند که اساساً برای پروازها و هتل ها “به حالت عادی بازگشته اند”. با وجود درد در فرودگاه ها در اوایل تابستان، اعداد هنوز بسیار پایین تر از سطح سال 2019 بود – مسائل بیشتر مربوط به کارمندان و رزرو بیش از حد بود. اما در چند هفته اخیر، نشانه های آزمایشی بازگشت به حالت عادی وجود دارد.

ریسک محاسبه شده با نگاهی به برخی داده‌های با فرکانس بالا منتشر شده است و این باید با تقویم اقتصادی خالی امروز انجام شود.

در مورد باکس آفیس، این یک داستان سکولار در تغییر به تلویزیون است. تاپ گان فیلم‌ها را به زندگی بازگرداند، اما شتاب به‌شدت از بین رفته است. لوح بزرگی برای چند ماه پایانی سال برنامه ریزی شده است و امیدواریم صفحه نقره ای نمرده باشد. در هر صورت، چیز زیادی در مورد سلامت مصرف کننده نمی گوید.

بخوانید:  XAU/USD با افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، ماهیچه های منعطف را تحمل می کند