از دسته بعدی رای دهندگان FOMC در سال 2023 چه انتظاری داریم؟

به نظر من این واقعیت که نمودارهای نقطه‌ای نشان می‌دهد که ۱۷ نفر از ۱۹ سیاست‌گذار فدرال رزرو می‌بینند که نرخ وجوه فدرال رزرو تا پایان سال آینده از ۵ درصد فراتر می‌رود (بدون پیش‌بینی کاهش نرخ)، نشان می‌دهد که تا چه حد در بانک مرکزی تفکر یکپارچه است. همین الان.

همان‌قدر که می‌خواهم تلاش کنم و از مماس خارج شوم تا باور کنم که چرخش منجر به تغییر معنی‌داری در یک شاهین یا کبوتر می‌شود (یکی که شاید بیشتر می‌گویند)، فکر نمی‌کنم چیز زیادی از نظر این موضوع ببینیم. تا زمانی که چشم انداز تورم به شدت تغییر کند، نظرات مخالف یا برجسته فدرال رزرو را داشته باشند.

به این ترتیب، حتی یک چرخش در رای دهندگان FOMC برای سال آینده بسیار بعید است که اوضاع را متزلزل کند – حداقل برای نیمه اول سال، به احتمال زیاد. اما بیایید همچنان نگاهی به چه کسی از نظر رای دادن اعضای امسال و تغییر در ترکیب سال آینده بیندازیم.

ترکیب رای دهندگان چرخشی شامل پاتریک هارکر (فیلادلفیا)، آستن گولزبی (شیکاگو)، لوری لوگان (دالاس) و نیل کشکاری (مینیاپولیس) خواهد بود.

در سال 2022:

در همین حال، رای دهندگان دائمی به شکل پاول، برینارد، بار، کوک، جفرسون، والر، بومن و ویلیامز (نیویورک) باقی خواهند ماند.

به عبارت دیگر، انتظار نداشته باشید که مخالفت‌ها با رهبری پاول خیلی سریع اتفاق بیفتد و این به او اجازه می‌دهد تا حداقل در نیمه اول سال 2023، فدرال رزرو و انتظارات بازار را بسیار راحت‌تر مدیریت کند.


منبع: https://www.forexlive.com/centralbank/what-to-expect-from-the-next-bunch-of-fomc-voters-in-2023-20221226/

بخوانید:  خرید پیراهن هاوایی فروشگاه اینترنتی جین ایران

رای دهندگان چرخشی عبارتند از سوزان کالینز (بوستون)، لورتا مستر (کلولند)، جیمز بولارد (سنت لوئیس) و استر جورج (کانزاس سیتی). برای سال آینده: