ارزش سهام در آستانه معاملات آمریکای شمالی بالاتر است

این باعث شد که شکاف دلار بالاتر برود قبل از اینکه همه چیز تغییر کند زیرا ما به جلسه قبل در اینجا رسیدیم. در حال حاضر، خوش‌بینی ادامه دارد زیرا بازارهای گسترده‌تر به چرخش خوش‌بینانه پس از گزارش مشاغل ایالات متحده در روز جمعه ثابت مانده‌اند.

با این حال، به همان اندازه که سهام ها به چشم انداز بهتر امیدوار هستند، هنوز هم باید به برخی از بادهای مخالف اشاره کرد. داده های CPI ایالات متحده در اواخر این هفته یک مانع کلیدی برای کار خواهد بود (مخصوصاً با یک فدرال رزرو جنگ طلب تر) و از دیدگاه فنی، هنوز میانگین متحرک 100 روزه وجود دارد که هر گونه اقدام صعودی قیمت را برای بانک مرکزی پوشش می دهد. در حال حاضر:

خریداران باید از آن عبور کنند تا واقعاً یک چرخش در روند را متقاعد کنند. در غیر این صورت، به نظر می رسد که ما فقط ممکن است با آن گیر کرده باشیم اوج های پایین تر، پایین ترها الگوی رفتن به پایان سال


منبع: https://forexlive.com/news/equities-hold-higher-ahead-of-north-america-trading-20221107/

این یک پاسخ مثبت به عقب نشینی از شروع معاملات امروز است، با شروع معاملات صبحگاهی اروپا، معاملات آتی ایالات متحده حدود 0.5٪ کاهش یافت. پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه چین هرگونه تغییر در سیاست صفراوی کووید را در آخر هفته انکار می کند، روحیه ریسک نسبتاً کند بود.