ارزش دلار پس از داده‌های ثابت نیروی کار پایین‌تر، اما به پایین‌ترین حد خود در 15 ماه گذشته رسید توسط Investing.com

به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر مداخله بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی کشور در بازارهای ارز برای حمایت از یوان، 0.1 درصد کاهش یافت و به 7.1680 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-edges-lower-but-off-15month-lows-after-solid-labor-data-3130561

Investing.com – دلار آمریکا در ساعات اولیه روز جمعه در اروپا کاهش یافت و پس از رشدهای قوی جلسه قبل تثبیت شد و معامله گران در آستانه نشست هفته آینده فدرال رزرو محتاطانه شدند.

انتظار می‌رود هفته آینده نرخ‌های بهره را ۲۵ واحد افزایش دهد و معامله‌گران به دنبال راهنمایی برای سیاست‌های آتی هستند، زیرا تعدادی از سیاست‌گذاران پیش از دوره خاموشی‌شان بیشتر به نظر می‌رسند.

تورم ژاپن بالاتر از هدف باقی مانده است

گرانت فیتزنر، اقتصاددان ارشد ONS، گفت: «خرده فروشی به شدت رشد کرد، با فروش مواد غذایی به دلیل تأثیرات تعطیلات اضافی بانکی، که تا حدودی به دلیل آب و هوای خوب کمک کرد، و فروشگاه های بزرگ و مغازه های مبلمان نیز ماه خوبی را پشت سر گذاشتند.

لبه های یورو بالاتر است. ECB هفته آینده افزایش می یابد

پس از آن که داده ها نشان داد ژاپن در ژوئن نسبت به سال قبل 3.3 درصد رشد کرد، 0.1 درصد افزایش یافت و به 140.17 رسید.

انتظار می‌رود که این سیاست در هفته آینده، از جمله طرح کنترل بازده، ثابت بماند، اما می‌تواند پیش‌بینی تورم امسال را اصلاح کند و به انقباضات آتی اشاره کند.

بخوانید:  بسته اما بدون سیگار برای دلار

در ساعت 03:00 ET (07:00 GMT)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، پس از افزایش 0.5 درصدی یک شبه، با 0.1 درصد کاهش در 100.480 معامله شد.


© رویترز.

با این حال، به نظر می رسد معامله گران تمایلی به تعهد بیش از حد قبل از جلسه ندارند، زیرا سیاست گذاران فدرال رزرو اکنون در دوره خاموشی هستند.

استرلینگ پس از خرده فروشی قوی در بریتانیا افزایش یافت

پس از رشد 0.7 درصدی بریتانیا در ماه ژوئن، بیش از افزایش 0.2 درصدی مورد انتظار، 0.2% افزایش یافت و به 1.2891 رسید. این میزان هنوز 1.0 درصد کمتر از سال گذشته است، اما پیش بینی ها برای کاهش 1.5 درصدی پیش بینی شده بود.

به طور گسترده انتظار می رود که این بانک نرخ بهره را تا 25 واحد پایه دیگر در هفته آینده افزایش دهد، اما حرکت بعدی بانک مرکزی همچنان نامشخص است و احتمال افزایش مجدد پس از داده ها افزایش یافته است.

0.1% افزایش یافت و به 1.1139 رسید، پس از افت 0.6% در روز پنجشنبه، با افزایش ارزش دلار.

دلار روز پنجشنبه پس از آنکه داده‌ها نشان داد تعداد آمریکایی‌هایی که برای دریافت مزایای بیکاری ثبت نام کرده‌اند به طور غیرمنتظره‌ای در هفته گذشته کاهش یافت، افزایش یافت که نشان می‌دهد بازار کار ایالات متحده همچنان ضعیف است.

این شاخص در مسیر صعودی حدود 1 درصدی در این هفته قرار دارد و از پایین ترین سطح 15 ماهه که در اوایل هفته مشاهده شد، جهش کرد.

بخوانید:  XAU/USD نزدیک به پایین ترین حد خود از 21 جولای، زیر 1700 دلار سقوط کرد

دلار با داده های نیروی کار قوی افزایش یافت