ارزش دلار برای هفته باخت؛ افزایش یورو بر اساس اظهارات لاگارد شاهین توسط Investing.com

مورگان استنلی پیش‌بینی خود را برای نرخ پایانی بانک مرکزی اروپا در اوایل روز جمعه، از پیش‌بینی قبلی خود که 3.25 درصد بود، با استناد به اعداد تورم داغ منطقه، به 4 درصد افزایش داد.

بوستیک گفت که او “آهسته و پیوسته” را به عنوان یک اقدام مناسب برای فدرال رزرو می پسندد و برای افزایش 25 واحدی در اواخر این ماه بحث می کرد و افزود که تأثیر نرخ های بهره بالاتر ممکن است در بهار احساس شود.

0.3% افزایش یافت و به 1.1980 رسید و زیر 1.20 باقی ماند زیرا انتظار می رود با توجه به ضعف اقتصاد بریتانیا، چرخه انقباض خود را در برابر همتایان اصلی خود متوقف کند.

توسط پیتر پرستار

پس از رشد سریع داده ها در فوریه که نشان دهنده بهبود در دومین اقتصاد بزرگ جهان بود، با 0.2% افزایش به 0.6227، 0.3% صعود به 0.6750 و 0.2% کاهش به 6.9018 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-heads-for-losing-week-euro-gains-on-hawkish-lagarde-comments-3021238

با 0.2 درصد کاهش به 136.47 رسید، در حالی که ین به کمک کاهش بازدهی ایالات متحده کمک کرد، در حالی که داده ها در روز جمعه نشان دادند که تورم از بالاترین رقم 40 سال اخیر در فوریه کاهش یافته است، اما همچنان در سطوح نسبتاً بالا باقی مانده است.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل معاملات روز جمعه اروپا در مسیر کاهش هفتگی، در بحبوحه ابهام در مورد وسعت مسیر انقباض فدرال رزرو در آینده، تضعیف شد.

شاخص دلار در مسیر کاهش 0.4 درصدی این هفته قرار دارد که اولین هفته زیان ده از ژانویه خواهد بود.

پس از اظهارات رئیس فدرال رزرو آتلانتا، ضربه زدن به دلار پیشنهادی بود که ممکن است به مسیر انقباض پولی متوسط ​​خود برای بازار ادامه دهد.

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، روز پنج‌شنبه گفت که افزایش نرخ بهره ممکن است لازم باشد فراتر از حرکت برنامه‌ریزی‌شده ادامه یابد، زیرا سیاست‌گذاران تمام تلاش خود را برای بازگرداندن تورم به هدف ۲ درصدی از بالای ۸ درصد فعلی انجام خواهند داد.

در این هفته در منطقه یورو بالاتر از حد انتظار بوده است و به افزایش بیشتر نرخ بهره از سوی 50 نقطه پایه که قبلاً برای اواسط مارس اعلام شده بود اشاره می کند.

در جاهای دیگر، 0.2% افزایش یافت و به 1.0617 رسید و از پایین ترین سطح دو ماهه 1.0533 در ابتدای هفته صعود کرد.

نرخ کلیدی بانک مرکزی در حال حاضر 3 درصد است.


© رویترز.

در ساعت 02:55 ET (07:55 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می کند، با 0.2 درصد کاهش در 104.782 معامله شد و از بالاترین رقم دو ماهه 105.36 که در ابتدای هفته مشاهده شد، کاهش یافت. .

مجموعه ای از انتشار داده های اقتصادی قوی، از جمله ثابت ماندن تورم در سطوح بالا، معامله گران را به این فکر انداخت که بانک مرکزی ایالات متحده می تواند در مدت دو هفته نرخ بهره را 50 واحد افزایش دهد.