ادغام در CPI ایالات متحده، گاوهای نر در حال پرسه زدن


  • USD/JPY در یک تثبیت جانبی بین مقاومت ساعتی و حمایت قرار دارد
  • در روز پنجشنبه اخبار قرمزی در تقویم وجود دارد، بنابراین تا زمان برگزاری این رویداد دیدن فضای فارکس تعجب آور نخواهد بود.
  • انتظار می رود شکستن مقاومت باعث شود که ولت قیمت از طریق عدم تعادل قیمت به سمت صعودی برود.

USD/JPY بر اساس تحلیل فنی زیر به سمت صعودی حرکت می کند که با اظهارات دو مقام فدرال رزرو در روز دوشنبه که یادآوری واضحی صادر کرده بود، بدون توجه به اینکه سرمایه گذاران چه قیمتی داشته اند، باید همچنان در حال افزایش باشند، تطابق دارد.

نمودار هفتگی USD/JPY

چشم انداز هفتگی نزولی است در حالی که در سمت جلوی خط روند نزولی قرار دارد و هدف 126 می تواند برای میان مدت مناسب باشد. ما قبلاً شاهد اصلاح ضربه نزولی و فشار فروش از 134s، ساختار پشتیبانی قبلی و علامت بازگشت میانگین 50٪ به پیشرفت ها بوده ایم.

نمودار روزانه USD/JPY

با این اوصاف، الگوی معکوس سر و شانه‌ها که شروع به کشیدن شانه سمت راست می‌کند، یک شکل صعودی به سمت پایین است. شکست مقاومت خط روند مورد نیاز است و شکست بعدی به 135 تغییر شخصیت از نزولی به صعودی را تایید می‌کند.

نمودار USD/JPY H4

گاوها با شکستن خط روند خرس روزانه، به حمایت 4 ساعته همانطور که در بالا و پایین نشان داده شده است، تکیه داده اند:

یقه W-formation تا اینجا خود را حفظ کرده است و این می تواند منجر به ترکیدن به سمت بالا شود زیرا خرس های به دام افتاده حوله را پرتاب می کنند و موقعیت خود را در صورت شکست مکرر در شکستن حمایت باز می گردند.

بزرگنمایی شده…

نمودار H1 USD/JPY

در همین حال، قیمت در یک تثبیت جانبی بین مقاومت ساعتی و حمایت قرار دارد. ما در روز پنجشنبه اخبار قرمزی را در تقویم داریم، بنابراین تا زمانی که ممکن است از داده‌ها به عنوان کاتالیزور استفاده شود، تعجب‌آور نخواهد بود که آب آج فضای فارکس را ببینیم. در مورد USD/JPY، انتظار می‌رود که شکست مقاومت باعث ایجاد ولتاژ قیمت از طریق عدم تعادل قیمت و هدف شکستن مقاومت خط روند شود.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-jpy-price-analysis-consolidation-into-us-cpi-bulls-on-the-prowl-202301110020