آیا کارت های پوکمون سرمایه گذاری خوبی هستند؟

به نظر ما، طرفداران بیشتری شروع به هجوم به بسته های 25th Celebration خواهند کرد. تعداد زیادی مجموعه مختلف وجود دارد که اگر هر دو را داشته باشید، می‌توانند ارزش قیمت و زمان را داشته باشند. هر چیزی Neo-Genesis از نسل دوم پوکمون ها دوست داشتنی است و مانند این ها بی ارزش است. بسته‌های تقویت‌کننده سیاه و سفید نیز در صورتی که با قیمت‌های پایین‌تر به دست آمده باشند، می‌توانند انتخاب شوند.

از طرف دیگر، آیا هزینه‌ها یا نرخ‌های کلکسیون‌های مورد علاقه ما برای آینده ضرر خواهد داشت؟ بچه‌ها دیگر شانس باز کردن و لذت بردن از کارت‌های پوکمون مورد علاقه‌شان را به دلیل اسکالپرها و فروش مجدد ندارند، و لذت را از کسانی که بازی می‌کنند یا جمع‌آوری می‌کنند، می‌گیرد. ناگفته نماند که بازی‌ها با افزایش هزینه‌های PS2، Gamecube و کلاسیک Xbox افزایش یافته‌اند.

قیمت مناسب یکی از اینها دقیقا چقدر است؟ بیایید بگوییم حدود چهارصد هزار دلار خواهد بود، و این یک سرقت برای کسی است که در بازار فهرست شده است، زیرا با گذشت سالها ارزش آنها افزایش می یابد.

این کارتی است که اکثر بازیکنان و طرفداران پوکمون را به جمع آوری این کارت های کمیاب بازگرداند. Charizard های زیادی چاپ و تکرار شده اند تا این یکی را جایگزین کنند، اما هیچ کدام به محدودیت ها و نادر بودن کارتی نرسیده اند که این شوق را آغاز کرد. برای کسانی که این کارت‌ها را کشیده‌اند، می‌توانید شرط ببندید که در جعبه‌ها و مجموعه‌ها بسته شده‌اند و فقط با قیمت‌های مناسب فروخته می‌شوند.

هر نسل از پوکمون‌ها مجموعه جدیدی از شروع‌کننده‌ها و اضافه‌شده‌ها به نسل مذکور دریافت می‌کنند. در حال حاضر تا هشت نسل از مجموعه‌های پوکمون در جهان منتشر شده‌اند که برای هر نسل زیرمجموعه‌های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال، Crown Zenith مجموعه بعدی است که در دوره Sword & Shield منتشر می شود، با لوکاریو کاور پوکمون برای بیرون کشیدن از مجموعه.

با ادامه پیشرفت و انتشار بازی‌های پوکمون، مانند Scarlet and Violet یا Pokémon GO، طرفداران مایلند خود را به هر چیزی که با پوکمون مورد علاقه‌شان منتشر می‌شود متصل کنند. برای هرچی پوکمون گو می درخشد
که در بازی‌هایی مانند GO یافت می‌شوند، به راحتی می‌توانید Eldorado.gg را برای آخرین و بهترین معاملات بررسی کنید.


منبع: https://www.forexlive.com/Education/are-pokmon-cards-a-good-investment-20221223/

از آنجایی که بازی به عنوان یک صنعت به رشد خود ادامه می‌دهد و رسانه‌ها به شکلی از سرگرمی روزانه تبدیل می‌شوند، مشتریان بیشتری می‌خواهند نمایش‌ها یا بازی‌های مورد علاقه‌شان وقتشان را اشغال کند. جعبه‌گشایی‌های توییچ و یوتیوب محبوبیت زیادی دارند و باز کردن کارت‌های Tiktok با ستاره‌هایی مانند PokeRev و Leonhart که توجه جریان اصلی را به کارت‌های پوکمون جلب می‌کنند مانند همیشه محبوب هستند.

همانطور که گفته شد، مشکلاتی برای کلکسیون های فرهنگ پاپ خاص وجود دارد، مانند چاپ بیش از حد پاپ های Funko که شروع به کاهش قیمت برای تعداد زیادی کرده است. برای اکثریت بزرگ، قیمت ها به طور پیوسته افزایش یافته است، و دست ما را برای یک بسته جدید فسیل، جنگل، یا هر WOTC دشوار می کند.

از آنجایی که جهان با کمبود اکثر اقلام مواجه است، مردم مجبور به مقابله با افزایش قیمت ها در سرگرمی ها و کلکسیون های مورد علاقه آنها هستند. خواه سوئیچ های نینتندو که در زمان خاموش شدن کووید بسیار محبوب بودند یا قطعات رایانه شخصی که هنوز کمیاب هستند، کلکسیون ها کمیاب تر و نادرتر می شوند.

ناگفته نماند بسته ها و مجموعه های جدیدتر با قیمت های گران تری خرده فروشی می شوند. معامله چیست، آیا آنها به دلیل فروشندگان به افزایش قیمت ادامه می دهند یا با تبدیل شدن به مشکل چاپ و نگهداری، ارزش آنها کاهش می یابد؟

بیایید به سراغ یکی از با ارزش ترین کارت های پوکمون در تمام دوران ها برویم و احتمالاً محبوب ترین پوکمون در تاریخ بازی، کارت و تلویزیون است. مجموعه پایه PSA 10 Holo Shadowless Charizard. یک لقمه، اما بیشتر از یک پنی زیبا به قیمت برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که یکی از آنها را داشته باشند یا یکی از آن ها را بکشند، می رسد.

قبل از آن، کارت بدنام Lugia Alt Art از طوفان نقره ای بود که می تواند پانصد دلار در شرایط عالی به دست آورد. به خاطر داشته باشید، مجموعه هایی از این دست در مورد اینکه چگونه به قیمت در آینده واکنش نشان می دهند، ناشناخته هستند. برخی ممکن است ارزش بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند، اما این بستگی به مجموعه کارت‌ها و پوستر پوکمون آنها دارد. پوکمون‌های کمیاب‌تر مانند Lugia، Charizard و افسانه‌های مختلف بیشتر از سایرین به دنبال آن هستند.

کارت مورد نظر، جایزه 400000 دلاری

به طور کلی، من می گویم که به دنبال کارت های پوکمون با این ایده نباشید که ارزش قیمت Charizard بدون سایه را دارند. در زمان مناسب، همه این بسته‌های قدیمی و بسته‌های مدرن وقت خود را خواهند داشت، درست مانند هر چیز دیگری با رشد و گذر سال‌ها.

خوشبختانه، Game Freak در چاپ بسته‌های تقویت‌کننده Pokémon به‌خوبی عمل کرده است تا با مجموعه‌های ارزان‌تری مانند Fusion Strike و Darkness Ablaze، آن احساس قدیمی را به دست آورد. به نظر می‌رسد که کارت‌های پوکمون به صعود خود به بالای لیست خواسته‌های همه ادامه می‌دهند.

بیایید با انتشار اصلی این مجموعه کارت شروع کنیم، زیرا شوق پوکمون تا حدود سال 1999 اتفاق نیفتاد. با شروع مجموعه های اصلی مانند Wizards of The Coast یا Japanese Pocket Monsters، بسیاری از طرفداران در ابتدا جعبه های تقویت کننده خود را مهر و موم نگه داشتند. ست های پایه یا به طور کلی بسته های تقویت کننده از این سری اکنون با بیش از دویست دلار با افزایش شصت برابر قیمت اصلی به فروش می رسد.

اکنون، این فقط برای یک بسته تقویت کننده است، تصور کنید یک جعبه تقویت کننده نسخه اول دارید! بسته های تقویت کننده نسخه اول می توانند هر کدام حدود پانصد دلار به فروش برسند که یکصد و پنجاه و یک برابر قیمت اصلی افزایش می یابد. شما درست خواندید اگر به جعبه‌های تقویت‌کننده نسخه اول نگاه می‌کردیم، آن‌ها می‌توانند سنگین‌ترین قیمت‌ها را داشته باشند، و تا شش رقمی بالاتر. کارت های پوکمون تا به امروز بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

برای روز مدرن، بهترین سرمایه گذاری که با مجموعه های جدید می بینم، بسته های پوکمون جشن 25 است. اگرچه اکثر آنها بازچاپ هایی از مجموعه جادوگران ساحل هستند، به نظر می رسد ارزش آنها از زمان انتشار اولیه تقریباً دو برابر شده است. ناگفته نماند که با باز شدن و فروش این مجموعه های اصلی پوکمون، تعداد کمتری از مجموعه ای که همه چیز را شروع کرده در دسترس خواهد بود.

با این حال، فشار قابل توجهی که این جنون را دوباره شروع کرد با لوگان پل آغاز شد. لوگان پل چکش روی بسته‌های کارت TCG باقی‌مانده مانند جعبه‌های بدون سایه و Neo-Genesis را پایین آورد. طرفداران این سریال از لوگان پل به دلیل ایجاد هجوم افزایش قیمت برای سریالی که بسیار دوست داشتند، صدا می زنند. با این حال، این فقط در Logan نبود، زیرا محصولات کلکسیونی مانند بازی‌های ویدیویی در قیمت‌های هذیانی کاهشی نداشته‌اند.

بخوانید:  تجمع امدادی فعلاً متوقف شده است