آسیا FX کاهش یافت، دلار کاهش یافت زیرا بازارها برای افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آماده می شوند توسط Investing.com

بازدهی خزانه داری روز چهارشنبه افزایش یافت، اما بسیار پایین تر از بالاترین رقم اولیه سال جاری معامله شد.

در حالی که به نظر می رسد نگرانی ها در مورد بحران بانکی کاهش یافته است، افزایش بیشتر نرخ بهره می تواند وام دهندگان بیشتری را در معرض خطر قرار دهد که به نوبه خود می تواند توانایی فدرال رزرو برای تشدید سیاست ها را محدود کند. اما قبل از بحران بانکی، پاول در بحبوحه تورم بالا و قدرت در بازار کار، از موضع جنگ طلبانه برای بانک مرکزی حمایت کرده بود.

انتظار می رود فدرال رزرو، با توجه به اینکه تورم هنوز بسیار بالاتر از نرخ هدف بانک مرکزی است، این کار را انجام دهد. بازارها از این جهت قیمت گذاری می کنند که بانک در اواخر روز، طبق قیمت های آتی صندوق های فدرال رزرو، نرخ بهره را افزایش خواهد داد.

نوشته امبار واریک

قیمت ثابت بود، اما به دلیل بهره مندی از افزایش تقاضای پناهگاه امن در هفته گذشته، نزدیک به بالاترین حد یک ماهه در برابر دلار معامله شد.

Investing.com — اکثر ارزهای آسیایی در معاملات محتاطانه روز چهارشنبه عقب نشینی کردند زیرا بازارها برای افزایش احتمالی نرخ بهره توسط فدرال رزرو در اواخر روز قرار گرفتند، اگرچه کاهش ترس از بحران بانکی باعث زیان اندک در ارزهای منطقه شد.

با این حال، با کاهش شکاف بین بدهی های پرخطر و کم ریسک، افزایش نرخ بهره نوید بدی برای ارزهای آسیایی است. واحدهای منطقه ای به شدت تحت تاثیر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو تا سال 2022 قرار گرفتند.

بخوانید:  با شروع هفته NFP، خرس‌ها به خوبی آماده حمایت 1.0730 هستند

ارزهای پر ریسک آسیای جنوب شرقی با 0.4 درصد از دست دادن بیشترین کاهش را داشتند.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/asia-fx-creeps-lower-dollar-muted-as-markets-brace-for-fed-rate-hike-3036241

در روز چهارشنبه کمتر از 0.1 درصد کاهش یافت، زیرا بانک مردم یک نقطه میانی روزانه کمی قوی‌تر را تعیین کرد، در حالی که به ترتیب 0.2 درصد و 0.3 درصد کاهش یافت.

فدرال رزرو تصمیم خود در مورد نرخ بهره را تا ساعت 14:00 به وقت شرقی (18:00 به وقت گرینویچ) اعلام خواهد کرد و پس از آن یک کنفرانس مطبوعاتی توسط رئیس جروم پاول یک ساعت بعد برگزار خواهد شد.

بانک مرکزی همچنین اقدامات اضطراری نقدینگی را برای مهار یک بحران گسترده‌تر انجام داده بود که تا حد زیادی انقباض پولی آن را در سال گذشته تضعیف کرد.

اما دلار در روز چهارشنبه با حمایت محدودی روبرو شد و در بحبوحه عدم اطمینان در مورد چشم انداز فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی، اندکی کاهش یافت. این دو همچنین نزدیک به پایین ترین سطح خود در پنج سال گذشته معامله می شدند.


© رویترز.