آسیا FX خاموش شد، دلار با انتشار داده های تورم ثابت ماند توسط Investing.com

0.1٪ کاهش یافت و به سطح 7 در برابر دلار نزدیک شد زیرا داده های نرم تر از حد انتظار از کشور سوالاتی را در مورد پایداری بازگشت اقتصادی پس از کووید ایجاد کرد.

ارزهای آسیایی گسترده تر حرکت چندانی نداشتند، در حالی که دلار پس از دو روز رشد ثابت ماند، زیرا بازارها قبل از انتشار آمار تورم ایالات متحده در اواخر روز، کاهش یافتند.

ارزهای پر ریسک آسیای جنوب شرقی اندکی عقب نشینی کردند و هر کدام 0.1 درصد کاهش یافتند.

و هر دو در روز چهارشنبه کمتر از 0.1 درصد در هر دو جهت حرکت کردند.

انتظار می‌رود قرائت روز چهارشنبه نشان دهد که در حالی که تورم در ماه آوریل کاهش بیشتری داشت، همچنان انتظار می‌رود که نرخ تورم بسیار بالاتر از محدوده هدف ۲ درصدی فدرال رزرو باشد. بازارها از این بیم دارند که هرگونه نشانه ای از تورم سرسختانه باعث شود که فدرال رزرو در سال جاری اقدامات جنگ طلبانه تری را انجام دهد.

0.1% کاهش یافت و این ضررها را برای چهارمین جلسه متوالی افزایش داد زیرا انتظارات از سیاست پولی محلی تا حد زیادی بخشی از تقاضای پناهگاه امن برای ارز را جبران کرد.

چین نیز در ماه آوریل با سرعت کمتری رشد کرد و به ادامه فشار بر بخش تولید اشاره کرد زیرا با تقاضای ضعیف خارج از کشور دست به گریبان است. بازارها در حال حاضر منتظر داده های ماه آوریل هستند که قرار است در روز پنجشنبه برای هر نشانه ای از افزایش هزینه های محلی باشد.

فدرال رزرو همچنین تا حد زیادی هرگونه انتظار برای کاهش نرخ بهره در سال جاری را کم اهمیت جلوه داده است.

بخوانید:  گاوها به نبرد دیگری با مانع 167.30 نگاه می کنند


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/asia-fx-muted-dollar-steadies-as-inflation-data-looms-3078024


© رویترز

پس از افزایش غیرمنتظره نرخ بهره در اوایل ماه جاری، این شاخص 0.1 درصد افزایش یافت.

Investing.com — اکثر ارزهای آسیایی در روز چهارشنبه در محدوده یکسان به پایین حرکت کردند، در حالی که دلار در میان احتیاط قبل از انتشار داده های کلیدی تورم ایالات متحده در اواخر روز ثابت ماند، در حالی که نگرانی ها در مورد بهبود ضعیف اقتصادی در چین همچنان ادامه داشت.

نگرانی ها در مورد چین بر سایر ارزها با قرار گرفتن در معرض تجاری با این کشور تأثیر گذاشته است. 0.1% افزایش یافت، در حالی که هر دو به صورت جانبی معامله شدند.

نشان می دهد که بازارها با احتمال تقریباً 78 درصدی قیمت گذاری هستند که فدرال رزرو در ماه ژوئن نرخ های خود را متوقف کند و همچنین با احتمال 55 درصدی برای نگه داشتن نرخ ها در جولای.

در حالی که انتظار می‌رود بانک مرکزی چرخه افزایش نرخ خود را در ماه‌های آینده متوقف کند، معامله‌گران انتظارات خود را برای کاهش نرخ بهره در سال جاری کاهش داده‌اند، به دنبال نشانه‌هایی از قدرت در بازار کار.