آسیا FX با ارزیابی مجدد چشم انداز فدرال رزرو پیش از پرداخت دستمزد توسط بازارها افزایش یافت توسط Investing.com

و پس از افت تقریباً 0.7 درصدی هر کدام در روز پنجشنبه، کمتر از 0.1 درصد در هر جهت حرکت کرد.

همانطور که داده ها نشان می دهد اقتصاد کشور در سه ماهه اول رشد داشته است، 0.2 درصد افزایش یافت. همچنین در ماه می نسبت به ماه قبل ثابت ماند.

این قرائت‌ها، شرط‌ها را برای توقف فدرال رزرو در ماه ژوئن افزایش داد و نشان از احتمال تقریباً 74 درصدی توقف داشت. اما قرائت روز جمعه احتمالاً دیدگاه روشن تری در مورد چگونگی حرکت فدرال رزرو ارائه می دهد.


© رویترز.

Investing.com — اکثر ارزهای آسیایی در روز جمعه اندکی افزایش یافتند و برخی از ضررهای هفته را جبران کردند زیرا بازارها در مورد مسیر سیاست پولی ایالات متحده در آستانه انتشار داده های کلیدی حقوق و دستمزد غیرکشاورزی که اواخر روز منتشر می شود، نامشخص شدند.

داده‌ها نشان داد که در ماه مه برای هفتمین ماه متوالی کاهش یافت، در حالی که داده‌های مربوط به بازار کار نشان داد که دستمزدها در حال رکود هستند، حتی با ادامه افزایش استخدام در سال جاری.

خوش‌بینی نسبت به چین به چین نیز سرایت کرد که به دنبال افزایش قیمت‌های کالاها، 0.4 درصد افزایش یافت.

این در روز جمعه ثابت بود زیرا کازوئو اوئدا، رئیس بانک مرکزی ژاپن گفت که این بانک چارچوب زمانی مشخصی برای رسیدن تورم به هدف سالانه 2 درصدی خود ندارد، در حالی که مجدداً تأکید کرد که فعلاً سیاست فوق العاده خود را حفظ خواهد کرد.

واحدهای منطقه ای پس از سقوط دلار در روز پنج شنبه شاهد مقداری حمایت بودند، زیرا خوانش های ناامیدکننده و متناقض بازار کار ایالات متحده باعث شد که معامله گران این سوال را مطرح کنند که فدرال رزرو چقدر فضای اقتصادی برای ادامه افزایش نرخ ها دارد.

بخوانید:  GBP/USD بالا روزانه را به روز می کند، در میان تمایل مجدد به فروش دلار، مارک 1.2100 را دوباره به دست می آورد.

با این حال، ین روی رشدهای قوی یک شبه نشسته بود، زیرا از پایین ترین سطح شش ماهه اوایل این هفته بهبود یافت.

این رقم 0.1 درصد افزایش یافت و از پایین ترین سطح شش ماهه که در اوایل این هفته به ثبت رسیده بود فاصله گرفت. این ارز به کمک یک اصلاح نقطه میانی روزانه قوی‌تر از سوی بانک خلق چین بود.

در حالی که انتظار می رود این میزان در ماه مه نسبت به ماه قبل کاهش یابد، انتظارات برای 12 ماه از 13 ماه گذشته نیز کاهش یافته است. بازار کار قوی به فدرال رزرو انگیزه و فضای بیشتری برای حفظ نرخ‌های بالاتر می‌دهد – سناریویی که برای ارزهای آسیایی بسیار ضعیف است.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/asia-fx-rises-as-markets-reassess-fed-outlook-ahead-of-payrolls-3096730

ارزهای آسیایی گسترده تر پیشرفت کردند، در حالی که دلار در تجارت آسیایی پس از زیان های شدید یک شبه ثابت ماند.

گزارشی که در روز پنجشنبه منتشر شد همچنین نشان دهنده انعطاف پذیری در بخش تولید چین بود و کمی خوش بینی را نسبت به بازگشت احتمالی اقتصادی در سال جاری ایجاد کرد، اگرچه چشم انداز کوتاه مدت همچنان مبهم است.