آسیا FX با احتیاط بالا می رود زیرا دلار قبل از داده های CPI کاهش می یابد توسط Investing.com


© رویترز.

تمرکز مستقیماً بر روی تورم ایالات متحده است که در اواخر روز جاری خواهد شد. در حالی که انتظار می‌رود این میزان در ژانویه نسبت به ماه قبل کاهش داشته باشد، همچنان انتظار می‌رود که نسبتاً بالا باقی بماند.

پس از گزارش‌ها مبنی بر اینکه ژاپن آکادمیک کازوئو اوئدا را به عنوان رئیس بعدی بانک مرکزی معرفی کرده است، 0.3 درصد افزایش یافت و در میان بهترین عملکردها در روز قرار گرفت.

داده های اولیه در روز سه شنبه نشان داد که اقتصاد ژاپن در سه ماهه چهارم، در بحبوحه ادامه باد مخالف ناشی از تورم و تقاضای ضعیف خارج از کشور است.

با این حال، مقداری سود در دلار به ارزهای آسیایی کمک کرد تا از داده ها جلوتر باشند. افزایش 0.1٪، در حالی که و the افزایش یافت 0.4٪ و 0.1٪ بود.

بازارها همچنین نسبت به هرگونه غافلگیری بالقوه بزرگتر از حد انتظار در آمریکا محتاط هستند که می تواند به فدرال رزرو انگیزه بیشتری برای ادامه افزایش نرخ بهره در سال جاری بدهد.

Investing.com — اکثر ارزهای آسیایی در روز سه شنبه اندکی افزایش یافتند، زیرا معامله گران منتظر نشانه های اقتصادی بیشتر از داده های کلیدی تورم ایالات متحده بودند که در اواخر روز منتشر می شود، در حالی که ین ژاپن در بحبوحه گمانه زنی ها در مورد بانک جدید ژاپن افزایش یافت. فرماندار.

چنین سناریویی برای ارزهای آسیایی بد پیش می‌رود، زیرا بازده بدهی‌های کم ریسک را افزایش می‌دهد و سرمایه را از منطقه دور می‌کند.

از آنجایی که داده‌ها در اوایل فوریه به‌طور قابل‌توجهی بدتر شده بود، خاموش شد و با کاهش رشد اقتصادی محلی، از کاهش بالقوه در هزینه‌ها خبر داد.

بخوانید:  DXY یک هفته پس از پاول و NFP، جلوتر از CPI ایالات متحده به پایان می رسد. وال استریت سقوط می کند


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/asia-fx-cautiously-higher-as-dollar-retreats-before-cpi-data-3002275

نوشته امبار واریک

ارزهای آسیایی گسترده تر اندکی افزایش یافتند، در حالی که دلار از بالاترین سطح پنج هفته اخیر در برابر سبدی از ارزها سقوط کرد. و هر دو حدود 0.1 درصد سقوط کردند.

انتخاب غیرمنتظره همچنین برخی از گمانه زنی ها را تقویت کرد که Ueda می تواند کنترل منحنی بازده BOJ را زودتر از بین ببرد، زیرا این کشور با افزایش تورم و رشد ضعیف دست و پنجه نرم می کند.

این رقم 0.1 درصد کاهش یافت زیرا داده ها نشان می دهد که در ژانویه بیش از حد انتظار رشد کرده است و اکنون به بالای سقف 6 درصدی بانک مرکزی بازگشته است. در حالی که این قرائت اعتبار بیشتری به موضع جنگ طلبانه RBI می دهد، همچنین به فشار اقتصادی کوتاه مدت بر اقتصاد هند اشاره می کند.