آسیا FX اینچ پس از هفته کبودی افزایش یافته است، درآمدهای ایالات متحده توسط Investing.com در انتظار است

جهش 0.8 درصدی داشت و از پایین ترین سطح دو هفته ای خود بهبود یافت. اما قرار بود این ارز در این هفته بیش از 1 درصد از دست بدهد، پس از آن که در آخرین نشست خود لحن کمی داشت.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/asia-fx-inches-higher-after-bruising-week-us-payrolls-awaited-2932086

اما ین قرار بود یک رگه افزایش دو هفته ای را بشکند زیرا شکاف بین نرخ بهره ژاپن و آمریکا در حال افزایش بود که شرط های کوتاه مدت را بالا نگه داشت.

Investing.com– اکثر ارزهای آسیایی در روز جمعه اندکی افزایش یافتند، اگرچه احساسات همچنان تحت فشار فدرال رزرو جنگ طلب باقی ماند، و اکنون تمرکز بر روی داده های حقوق و دستمزدهای آینده ایالات متحده برای نشانه های بیشتر در مورد اقتصاد ایالات متحده است.

کاهش 0.2٪، همانطور که بود. اما قرار بود هر دو ابزار این هفته نزدیک به 2 درصد اضافه کنند که بهترین افزایش آنها از اواسط سپتامبر است.

سیاست صفر کووید در قلب مشکلات اقتصادی چین در سال جاری است و باعث شده رشد اقتصادی در سال جاری متوقف شود. شایعات در مورد بازگشت احتمالی آن باعث افزایش کوتاهی در بازارهای چین در این هفته شد.

0.2 درصد افزایش یافت که برخی از حمایت های کوتاه مدت ناشی از ضعف دلار بود. داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که ژاپن در ماه اکتبر با سریع‌ترین سرعت خود در چهار ماه گذشته رشد کرد، که با برداشتن اکثر محدودیت‌های مرتبط با کووید کمک کرد.

نوشته امبار واریک

دلار در روز جمعه اندکی عقب نشینی کرد، اما پس از افزایش نرخ های بهره همانطور که انتظار می رفت، نزدیک به بالاترین رقم دو هفته اخیر باقی ماند. بانک مرکزی پیش بینی کرد که نرخ بهره آمریکا در سطحی بالاتر از حد انتظار اولیه قرار خواهد گرفت، که قرار است در ماه های آینده ارزش دلار را تقویت کند.

اکنون تمرکز روی ایالات متحده برای ماه اکتبر است، که قرار است بعداً در روز باشد. در حالی که انتظار می‌رود این قرائت نشان دهد که رشد بازار کار نسبت به ماه قبل اندکی کاهش یافته است، هر گونه نشانه‌ای از انعطاف‌پذیری در این فضا احتمالاً به فدرال رزرو فضای کافی برای افزایش نرخ بهره را می‌دهد.


© رویترز.

اما پس از اینکه چین شایعات مبنی بر اینکه این کشور قصد دارد تا سال آینده سیاست خود را در مورد محدودیت‌های COVID-19 کاهش دهد، رد کرد، یوان هفته را 0.7 درصد کاهش داد.

با 0.3 درصد افزایش نسبت به پایین ترین سطح 15 سال اخیر در اوایل هفته، یکی از بهترین عملکردها در معاملات اولیه بود. جهش 0.5٪ از پایین ترین رکورد.

این ارز همچنین یکی از بدترین عملکردها در این هفته بود که بیش از 1 درصد کاهش داشت.

در میان ارزهای آسیای جنوب شرقی، پس از اینکه داده ها نشان داد در ماه اکتبر بسیار بیشتر از حد انتظار رشد کرده اند، 0.8 درصد افزایش یافت. این قرائت احتمالاً باعث افزایش بیشتر نرخ بهره توسط پزو می شود و پزو را افزایش می دهد.